Архив Декабрь, 2014
24 Декабрь 2014 - Калорійність продуктів    Комментарии отключены

Калорійність бринзи

Бринза це сир, який роблять в молочному розсолі найчастіше з пастеризованого молока буйволів, кіз, корів, овець, як в монокультурі, так і поєднуючи в різних пропорціях. У молоці розчиняють хлористий кальцій і закваску, що включає молочнокислі бактерії і стрептококи. В європейських державах найбільш доступною сировиною для виробництва бринзи є саме коров’яче молоко. Read more »

19 Декабрь 2014 - Калорійність продуктів    Комментарии отключены

Фініки: калорійність фініків та їх користь

Всім відомо, що від солодкого поправляються, але не у випадку з фініками. Якщо ви не уявляєте своє життя без солодкого, але при цьому бажаєте схуднути, то помірна кількість калорій в фініках буде для вас порятунком. Read more »

16 Декабрь 2014 - Калорійність продуктів    Комментарии отключены

Калорійність кави

Зерно кави містить жири, дубильні речовини, засвоювані вуглеці, ефіри хінної і кавової кислот, кофеїн, лимонну кислоту і ще близько 200 речовин. Близько 75% маси кавового зерна – це незасвоювані полісахариди. Read more »

14 Декабрь 2014 - Калорійність продуктів    Комментарии отключены

Кефір: калорійність та користь

Кефір – дуже корисний для людського організму продукт молочнокислого бродіння, який надає позитивну дію на весь організм, а особливо на процес травлення, на формування здорової бактеріального середовища кишечника. Read more »

13 Декабрь 2014 - Калорійність продуктів    Комментарии отключены

Калорійність моркви, корисні властивості

Морква – рослина дворічна, тобто в перший рік у неї утворюється розетка листя і коренеплід, а в другій – насіння і насіннєвий кущ. У порівнянні з цибулею, видів моркви не дуже багато – близько шістдесяти. Read more »

12 Декабрь 2014 - Калорійність продуктів    Комментарии отключены

Калорійність сирників

Користь сирного сирника – безперечна. Основним продуктом є сир, тому що багатий кальцієм і вітаміном D, які особливо потрібні для діток – їхні кістки і зуби будуть здоровими і міцними. Read more »

11 Декабрь 2014 - Калорійність продуктів    Комментарии отключены

Калорійність квасолі

Квасоля корисна, тому що багата міддю і цинком, а білок з квасолі засвоюється людським організмом дуже легко. З цього білка можна отримати необхідні для життя амінокислоти: лізин, тирозин, триптофан, аргінін, метіонін. Read more »

Страниц:12