Архив Ноябрь, 2016
30 Ноябрь 2016 - Новини    Комментарии отключены

Навіть легкі струси шкідливі для мозку

Дослідження мозку допоможе виявити людей, які постраждали навіть від легких струсів мозку. Про це розповіли на прикладі невеликого дослідження вчені з Медичної школи Університету Джонса Хопкінса (Johns Hopkins Medical School) в Балтіморі, США. Read more »

30 Ноябрь 2016 - Новини    Комментарии отключены

Відносини з алкоголем обумовлені генетично

Генетичний варіант, що пригнічує бажання випити спиртне, пояснює, чому у деяких людей не буває проблем з алкоголем, пише New Indian Express. Відкриття даного варіанту може підштовхнути до створення нових засобів проти алкоголізму. Read more »

28 Ноябрь 2016 - Новини    Комментарии отключены

Заробив банк стовбурових клітин, виділених з молочних зубів

В одній з шотландських лабораторій вчені почали вести збір стовбурових клітин з дитячих зубів. Надалі клітини заморозять і вони будуть зберігатися протягом тривалого часу. Їх розморозять в тому випадку, якщо дитині знадобиться лікування. Проект зі збору та зберігання клітин реалізується американською компанією BioEden. Read more »

25 Ноябрь 2016 - Новини    Комментарии отключены

Ентузіазм батька знижує ризик проблем з поведінкою у дитини

Виявляється, ставлення батька грає більш важливу роль, ніж кількість часу, який він проводить дитиною. Команда дослідників на чолі з Чарльзом Опондо з Оксфордського університету з’ясувала: діти впевнених і повних ентузіазму батьків рідше мали поведінкові проблеми у віці 9 і 11 років. Read more »

25 Ноябрь 2016 - Новини    Комментарии отключены

Один келих вина в день знижує ризик інсульту

Спостереження за здоров’ям 20 000 чоловік показали, що три порції алкоголю в день (що порівнянно з 1 великим келихом вина) знижують ризик такого поширеного захворювання, як ішемічний інсульт, який за статистикою становить 85% від загального числа інсультів. Read more »

17 Ноябрь 2016 - Новини    Комментарии отключены

Здорова їжа – запорука збереження зору в літньому віці

Якщо в раціоні багато жирних продуктів, то людина перебуває в групі ризику розвитку хвороби очей. І справа в зміні мікрофлори кишечника, зазначає Zee News. Така зміна призводить до появи вікової макулярної дегенерації, яка пов’язана зі сліпотою. Дослідження показали: бактеріальний склад кишечника важливий з точки зору розвитку вологої макулярної дистрофії, останньої стадії захворювання. Read more »