Архив Декабрь, 2016
28 Декабрь 2016 - Новини    Комментарии отключены

Психологи розповіли, що потрібно робити після сварки

За словами вчених з Університету Ексетера, не варто намагатися забути про конфлікт, що стався. Замість цього слід відтворити всі його деталі в розумі. Це дозволить запобігти виникненню почуття невпевненості в собі і навіть розвиток депресії. Роздуми про контекст сварки, її причини та альтернативні способи вирішення конфлікту допоможуть зрозуміти, як уникнути посилювання ситуації, пише iNews. Read more »

28 Декабрь 2016 - Новини    Комментарии отключены

Антибактеріальні зубні імплантати сами вростуть в кістку

Інфекції ротової порожнини – це основна причина відторгнення зубних імплантатів. Вчені з Університету країни басків (University of the Basque Country) в Іспанії на чолі з Беатріз пале (Beatriz Palla) займаються розробкою нових покриттів для імплантатів, які одночасно будуть боротися з бактеріями і сприяти утворенню кісткової тканини навколо імплантату. На даний момент створено три різних покриття, одне з яких вже знаходиться на стадії отримання патенту. Read more »

27 Декабрь 2016 - Новини    Комментарии отключены

Куріння під час вагітності збільшує ризик проблем з нирками у майбутньої дитини

У дітей, народжених жінками, палившими в процесі вагітності, у віці трьох років було більше ознак пошкодження нирок у порівнянні з тими, чиї матері не палили. Це показало нове дослідження, проведене в Університеті Кіото, розповідає Zee News. Read more »

25 Декабрь 2016 - Калорійність продуктів    Комментарии отключены

Мандарини: калорійність, дієтичні властивості

Все хочеться побалувати себе чимось смачненьким, але доводиться дізнаватися, яка у продуктів калорійність. 1 шт мандарина містить не так багато калорій. Але скільки конкретно і чи є від нього користь при схудненні?

Read more »

25 Декабрь 2016 - Калорійність продуктів    Комментарии отключены

Малина: калорійність, користі і протипоказання

года малина дійсно вабить нас своїм приголомшливим ароматом і неймовірним смаком. Але особливу цінність їй надає унікальний вітамінно-мінеральний склад. Хочете дізнатися більше? Читайте нашу статтю. Read more »

25 Декабрь 2016 - Калорійність продуктів    Комментарии отключены

Мак: калорійність, склад, корисні властивості

Мак – рід трав’янистих рослин сімейства Макові. Мак вирощують в Європі і Середній Азії з епохи неоліту. Його насіння – одна з найстаріших приправ, наприклад, їх оболонки знайшли при розкопках доісторичних пальових будівель в Швейцарії. Часто макових зерен чомусь побоюються, посилаючись на наркотичні властивості нібито знаходячогося в них опію. Насправді опій (висохлий на повітрі молочний сік) отримують тільки з незрілих коробочок, ще до розвитку насіння. Read more »

24 Декабрь 2016 - Калорійність продуктів    Комментарии отключены

Куряче філе: калорійність, шкода та енергетична цінність

М’ясо - один з найголовніших харчових продуктів для людини. Воно з успіхом відновлює тканини м’язів, надає нам сил. Але ніяк не можна обійти стороною той факт, що м’ясо – жирний і калорійний продукт. Найоптимальнішим рішенням такого питання буде включення в свій раціон такого сорту м’яса, як філе куряче. Калорійність його порівняно невелика. Взагалі, куряче філе – саме дієтичне м’ясо, але разом з тим – дуже поживне. У ньому міститься трохи жиру, зате багато білка. Read more »

22 Декабрь 2016 - Новини    Комментарии отключены

Гени роблять рекламу фастфуду особливо привабливою для окремих людей

Співробітники Дартмутського коледжу встановили, чому по відношенню до деяких людей реклама шкідливих продуктів працює особливо ефективно. Виявляється, діти з підвищеним генетичним ризиком ожиріння активніше на нейронному рівні реагують на телевізійну рекламу фастфуду, пише Xinhua. Зокрема, всі «диво» відбувається в зоні мозку, що відповідає за обробку відчуття нагороди. Підсумок – ці люди будуть частіше вибирати шкідливі продукти. Read more »

Страниц:123456