Архив Январь, 2017
31 Январь 2017 - Новини    Комментарии отключены

Вчені за крок від розробки нового методу лікування інсульту

В даний час при інсульті застосовують тканинний активатор плазміногену (tPA). Він розчиняє тромби і нормалізує кровотік у пацієнтів. Однак цей метод збільшує ризик крововиливу і набряку мозку. Крім того, вводити tPA потрібно протягом трьох годин після інсульту. Read more »

25 Январь 2017 - Калорійність продуктів    Комментарии отключены

Калорійність морської капусти

Морская капуста – сама низькокалорійна водорість. У 100 г ламінарії всього 5,4 ккал і забійна порція мікроелементів. Жодна рослина не зрівняється з морською капустою за змістом мікроелементів. Тільки йоду в 30 г капусти міститься 160000 мг. А це добова норма для організму. Навіть якщо ви не великий шанувальник ламінарії, 30 г можна осилити. А можна і набагато більше, якщо смачно її приготувати. Read more »

23 Январь 2017 - Новини    Комментарии отключены

Мед і фруктовий сік можуть бути небезпечні для здоров’я

Фахівці не радять зловживати кукурудзяним сиропом, медом і фруктовим соком. Є інформація, що фруктоза, яка міститься в них, підвищує ризик набору ваги, судинних захворювань і пошкодження печінки сильніше, ніж глюкоза. Дослідники вивчали вплив двох типів цукру на метаболізм і судини, пише Deccan Chronicle. Read more »

20 Январь 2017 - Новини    Комментарии отключены

Голодувати – це все-таки корисно

Дослідження позитивного ефекту голодування тривають. Згідно з останніми науковими роботами Національного інституту старіння в Дікерсоні і Національного центру вивчення приматів в штаті Вісконсін, відмова від їжі здатна збільшити тривалість життя, пише «Российская газета». Це довели експерименти з приматами. Read more »

20 Январь 2017 - Новини    Комментарии отключены

Будь-яка їжа підвищує ризик діабету у огрядних людей

Дослідники з Університету Базеля з’ясували: дієта не може врятувати дорослих з надмірною вагою від діабету 2-го типу. Вживання будь-якої їжі призводить до підвищення рівня інсуліну у цих людей. У струнких такої проблеми немає, повідомляє The Daily Mail. Read more »

17 Январь 2017 - Калорійність продуктів    Комментарии отключены

Молоко: калорійність, корисні властивості

Молоко – не просто цінний продукт харчування, молоко це справжнє «диво дивне», подароване самою природою. Чудовим еліксиром життя, молодості, краси вважається молоко у всіх народів. В Індії корова, що дає молоко є священною і знаходиться під охороною держави. Магазини пропонують покупцеві дуже широкий вибір молока від різних виробників, в різній упаковці. Read more »

16 Январь 2017 - Новини    Комментарии отключены

Якщо хочете жити довго, їжте гострий перець чилі

Медичний коледж Ларнер закликає всіх їсти гостру їжу. Справа в тому, що споживання гострого перцю чилі виявилося пов’язано зі зниженням смертності на 13% (переважно це стосується смертей від хвороби серця або інсульту), пише EurekAlert. В принципі, про користь гострого перцю фахівці говорять давно. В рамках останнього дослідження експерти використовували дані 16000 осіб за 23 роки. Read more »

14 Январь 2017 - Новини    Комментарии отключены

Вживання алкоголю сприяє закріпленню негативних спогадів

Співробітники Університету Джона Хопкінса з’ясували: алкоголь не допомагає позбутися від неприємних спогадів. Більш того, при вживанні алкоголю подібні спогади стають яскравішими. Справа в тому, що алкоголь зміцнює з’єднання між нейронами і мозковим центром страху, пише The Daily Mail. Read more »

14 Январь 2017 - Новини    Комментарии отключены

Йога може позбавити від хронічного болю в попереку

Фахівці з Університету Меріленда проаналізували дані 12 досліджень, проведених в Індії, США і Великобританії. У них взяли участь в цілому 1080 чоловіків і жінок (середній вік – від 34 до 48 років). Всі добровольці страждали від хронічного неспецифічного болю в попереку, розповідає Deccan Chronicle. Read more »

Страниц:12