Архив Февраль, 2017
27 Февраль 2017 - Новини    Комментарии отключены

Голодування може позбавити від діабету, стверджують дослідники

Вчені з Університету Південної Каліфорнії провели дослідження на мишах. Фахівці встановили: дієта, що імітує голодування, сприяла регенерації пошкоджених бета-клітин підшлункової залози, що відповідають за вироблення інсуліну. Це, в свою чергу, дозволяло підтримувати рівень глюкози в крові в нормі, повідомляє Science World Report. Read more »

21 Февраль 2017 - Новини    Комментарии отключены

Джерело симптому хронічної втоми виявлено в імунній системі

Медики давно б’ються над загадкою синдрому хронічної втоми. Останнє відкриття зробили вчені з Квінсленда. Як передає 9News, причиною може бути збій в роботі імунної системи. Був навіть виділений дефектний клітинний рецептор. Це в черговий раз доводить, що синдром – не продукт психіки або просто лінь. На жаль, на сьогоднішній день немає ефективного лікування подібних відхилень. Read more »

20 Февраль 2017 - Новини    Комментарии отключены

Очищена вода і астма виявилися пов’язані, встановили педіатри

Вважається, що чиста вода – запорука здоров’я людини. Але останнє дослідження Університету Британської Колумбії каже: зайва чистота води підвищує ризик розвитку астми у дітей, адже тоді вони позбавлені контакту з корисними бактеріями, пише Business Standard. Read more »

13 Февраль 2017 - Новини    Комментарии отключены

Горіхи, бобові та капуста допомагають набрати м’язову масу

Дослідники з Університету Массачусетсу встановили: бобові, горіхи, соя і кучерява капуста впливають на силу м’язів так само, як м’ясо. Крім того, білки з продуктів рослинного походження знижують ризик смерті з будь-яких причин. Вчені проаналізували дані про раціон харчування 2986 осіб, передає Deccan Chronicle. Read more »

13 Февраль 2017 - Новини    Комментарии отключены

Засіб на всі випадки: у аспірину виявлено дивовижні властивості

Аспірин традиційно використовують для лікування болю, запалення, зниження температури. Але тепер вчені говорять: щоденний прийом аспірину дозволить запобігти розвитку раку, пише Xinhua. Раніше вже було показано, що аспірин рятує від окремих видів раку. Але тільки зараз вчені зрозуміли, як саме аспірин працює. Read more »

8 Февраль 2017 - Новини    Комментарии отключены

Середземноморська дієта запобігає синдрому гіперактивності

Синдром дефіциту уваги і гіперактивності (СДУГ) рідше зустрічається серед дітей, які дотримуються Середземноморської дієти. До такого висновку прийшли вчені з Університету Барселони. У їх дослідженні взяли участь 120 дітей та підлітків у віці від 6 до 16 років. 60 добровольців страждали від СДУГ, 60 – ні. Учасники відповіли на питання про свій раціон харчування, пише Psych Central. Read more »