Архив Март, 2017
30 Март 2017 - Новини    Комментарии отключены

Нова система позбавить від паралічу, переконані дослідники

Американські медики з Університету Кейс Вестерн Резерв і Клівлендського центру функціональної електростимуляції змогли зробити справжній прорив. Вони повернули рухливість руки повністю паралізованому пацієнтові. Вперше за вісім років він зміг сам взяти в руку ложку. Секрет в інтерфейсі, що зв’язує комп’ютер і мозок, а також в системі електричної стимуляції. Read more »

30 Март 2017 - Новини    Комментарии отключены

Марафони можуть підкосити здоров’я бігунів, попереджають медики

З одного боку, біг на великі дистанції покращує настрій, знижує ризик раку, діабету і ожиріння. Але все одно це значний стрес для тіла. Зокрема, збільшується ймовірність травм, на якийсь час слабшає імунітет. І, згідно з останнім дослідженням, можуть постраждати нирки, пише Channel3000. Read more »

30 Март 2017 - Новини    Комментарии отключены

Наночастки золота поставлять хрест на лікарняних супербактеріях

Нові антибіотики гостро необхідні, адже бактерії постійно вчаться протистояти лікам. Як зазначає «Российская газета», хіміки з Томського політехнічного університету отримали наночастинки золота особливої ​​зірчастої форми. Якщо частинки опромінити лазером, вони починають проявляти унікальну антибактеріальну активність. Read more »

30 Март 2017 - Новини    Комментарии отключены

Відкриття: займатися сексом вигідно з біологічної точки зору

Секс виник по неочевидним причин, встановили співробітники Університету Аделаїди. Як показали дослідження, статеве розмноження з’явилося як альтернатива безстатевому через погрози інфекційних захворювань, пише «Росбалт». Read more »

30 Март 2017 - Новини    Комментарии отключены

Вчені виявили молекулу, яка рятує від переїдання

Співробітники Корейського інституту передових технологій провели дослідження на плодових мушках. Фахівці виявили молекулу, яку жирові клітини відправляли в мозок мушок, коли комахи запасали досить енергії і могли перестати їсти. Подальші дослідження покажуть, чи є схожий механізм у ссавців, передає The Daily Mail. Read more »

28 Март 2017 - Новини    Комментарии отключены

Калорійність вівсяної каші

Традиції, що налічують не одне століття, за визначенням не можуть бути поганими. Сніданок, що складається з вівсянки – класика не тільки у Великобританії і Шотландії, але і в  Україні. Ті, хто віддають перевагу здоровому способу життя, вважають за краще вівсяну кашу на воді будь-яким іншим варіантам приготування. Read more »

25 Март 2017 - Новини    Комментарии отключены

Боязнь технічних новинок призводить до неприємних наслідків, кажуть психологи

Технофоби – люди, які бояться роботів, штучного інтелекту і нових технологій в принципі. Вчені з Університету Бейлор виявили дивну особливість таких людей. Виявляється, вони часто бояться втратити роботу і страждають від тривожних розладів, пише India Today. Як показало обстеження, більше третини осіб більше боялися автоматизації робочого процесу і втрати роботи, ніж відмови коханої, виголошення промови на публіці і агресії в свою сторону. Read more »

25 Март 2017 - Новини    Комментарии отключены

Морські їжаки підказали, як швидко виростити нові кістки

Щорічно у всьому світі проводиться більше 2 мільйонів процедур, спрямованих на лікування переломів, дефектів кісток після травм або хвороб. Кісткова тканина – другий найбільший часто пересаджуваний матеріал після крові, пише News-medical.net. І нова розробка повинна значно підвищити шанси на успішний результат процедур. Read more »

23 Март 2017 - Новини    Комментарии отключены

Аспірин виявився не таким вже корисним для здоров’я серцево-судинної системи

Його приймають мільйони людей для розрідження крові. Вважається, це дозволяє знизити ризик інсультів. Але, виявляється, аспірин одночасно подвоює ризик серцевих нападів, пише The Daily Mail. Цей висновок особливо стосується осіб з миготливою аритмією (коли ритм серцебиття безладний і часто занадто швидкий). Read more »

23 Март 2017 - Новини    Комментарии отключены

Незвичайний спрей переверне ставлення до кардіологічних операцій

Вчені Університету Північної Кароліни розробили новий спрей з використанням біоматеріалів, який сприяє загоєнню серця без швів і хірургічного клею, пише The Decan Chronicle. Експерти продемонстрували на прикладі мишей ефективність цього мінімально інвазивного підходу. Read more »

Страниц:123