Архив Апрель, 2017
28 Апрель 2017 - Новини    Комментарии отключены

Страви з субпродуктів корисні для мозку, говорять експерти

Коли людина втомлюється, у неї знижується працездатність. Відновити продуктивність допоможе правильне харчування. Зокрема, фахівці радять вживати страви з субпродуктів. Вони позитивно впливають на мозок. Справа в тому, що субпродукти багаті на корисні сполуки. Наприклад, в таких субпродуктах, як печінка, нирки і серце, міститься холін, який є попередником нейромедіатора ацетилхоліну. Read more »

25 Апрель 2017 - Новини    Комментарии отключены

Ліки від гіпертонії можуть вилікувати рак шкіри

Фахівці з США випадково виявили у карведілолу (препарату від гіпертонії і серцевої недостатності) протиракові властивості. Виявляється, ліки здатні захистити клітини від пов’язаного з раком шкіри ушкодження УФ-випромінюванням. Вчені хотіли з’ясувати, чи підвищують карведилол і схожі бета-адреноблокатори ризик розвитку раку, пише Zee News. Read more »

25 Апрель 2017 - Новини    Комментарии отключены

Вчені знайшли ген, пов’язаний з серйозним спадковим захворюванням у дітей

Мутації в гені PLAA, що бере участь в розвитку мозку, призводять до тяжкого захворювання – PLAAND. Воно характеризується судорожними нападами і аномаліями, що виявляються в процесі сканування мозку. Захворювання збільшує у дітей ризик смерті, повідомляє Deccan Chronicle. Read more »

18 Апрель 2017 - Новини    Комментарии отключены

Фахівці розробили нову ефективну дієту

Співробітники Коледжу Скідмор склали високоефективну білкову дієту. Вона допомагає скинути вагу і набрати м’язову масу. Дієта, названа «Протеїнові протеїни», передбачає вживання 20 грамів білка за 4-6 прийомів їжі, розповідає «Dni24″. Read more »

13 Апрель 2017 - Новини    Комментарии отключены

Древній вірус прокрався в геном людини, розповідають генетики

У ДНК людини і деяких приматів містяться сліди стародавнього ретровірусу HERV-T. Як зазначає «Lenta.RU», ретровіруси здатні вбудовувати свою власну ДНК в клітину жертви. Якщо уражаються гоноцити (первинні статеві клітини), то підвищується ризик передачі інфекції наступному поколінню. Read more »

13 Апрель 2017 - Новини    Комментарии отключены

Дослідники попереджають: косметика та засоби гігієни небезпечні для здоров’я

Лак для нігтів, антибактеріальне мило, креми, що уповільнюють старіння, і багато інших продуктів містять у високій концентрації сполуки, які негативно відбиваються на жіночій фертильності. І це не єдиний побічний ефект, пише Zee News. Read more »

13 Апрель 2017 - Новини    Комментарии отключены

Любов до вінтажних предметів може довести до зараження сибірською виразкою

Зараз старовинні засоби для гоління на кшталт помазків і небезпечної бритви знову входять в моду. Але мало хто знає, що, зокрема, пензлик-помазок, виготовлений ​​з тваринного волоса, пов’язаний з випадками сибірської виразки на початку минулого століття, пише Live Science. Read more »

11 Апрель 2017 - Новини    Комментарии отключены

У будь-якій складній ситуації думайте про засніжені простори

Університет імені Бен-Гуріона зробив відкриття: щоб поліпшити когнітивний контроль (здатність гальмувати реакції або приймати рішення, вигідні в довгостроковій перспективі), досить уявити собі зимовий пейзаж або подивитися на фотографію засніженої місцевості, пише Zee News. Read more »

7 Апрель 2017 - Новини    Комментарии отключены

Стати довгожителем може практично будь-хто, вважають вчені

Головне – правильно харчуватися. Фахівці провели експерименти з кільчастими хробаками і встановили: додавання в раціон мононенасичених жирних кислот, включаючи олеїнову і пальмітолеінову, збільшувало тривалість життя черв’яків. Read more »

7 Апрель 2017 - Новини    Комментарии отключены

Прибуток можуть захистити вагітних жінок від діабету

Прийом прібіотіков під час вагітності істотно зменшує ймовірність розвитку гестаційного діабету (цукрового діабету вагітних). Це показало нове дослідження, проведене фахівцями з Університету Отаго. Дослідники вивчали пробіотичні бактерії Lactobacillus rhamnosus HN001, використовувані в процесі виробництва кисломолочних продуктів, пише The Hindustan Times. Read more »

Страниц:12