Архив Май, 2017
25 Май 2017 - Новини    Комментарии отключены

Експерти закликають користуватися мікрохвильовими печами без страху

Мікрохвильові печі оточені десятками міфів. Багато з них кажуть, що мікрохвильовка надзвичайно небезпечна для людини. Хтось вважає, що вона просто робить продукти «порожніми», позбавляючи ті всіх поживних речовин. Але, як зазначає «RSUTE», це далеко від дійсності. Read more »

24 Май 2017 - Новини    Комментарии отключены

Клітини мозку заважають спалювати жир під час дієти

Співробітники Кембріджського університету провели дослідження на мишах. Дослідники відкрили механізм, за допомогою якого організм пристосовується до споживання невеликої кількості калорій і обмежує втрату ваги. Фахівці вивчали AGRP-нейрони в гіпоталамусі, пише UPI.com. Read more »

24 Май 2017 - Новини    Комментарии отключены

Західні кардіологи довели користь шоколаду для серця

Група вчених із США, Данії та Канади показала, що регулярне вживання помірних порцій шоколаду знижує ризик розвитку миготливої ​​аритмії, передає «Lenta.RU». Виявилося, цей зв’язок був найбільш сильним, якщо жінки споживали на тиждень одну порцію (30 грамів) шоколаду, а чоловіки – від двох до шести порцій. Тоді у жінок спостерігалося зниження ризику на 21%, у чоловіків – на 23%. Read more »

23 Май 2017 - Новини    Комментарии отключены

Люди здатні відчувати запах хвороби, показало дослідження

Вчені з Каролінського інституту стверджують: в процесі еволюції люди навчилися вловлювати ледь помітні ознаки хвороб, в тому числі зміни запаху тіла. Це допомагає уникнути зараження смертельними захворюваннями. До такого висновку фахівці прийшли в ході нового дослідження, повідомляє The Daily Mail. Read more »

23 Май 2017 - Новини    Комментарии отключены

Лікарі не рекомендують давати фруктовий сік дітям молодше одного року

Фруктовий сік не приносить таким маленьким дітям користь. Більш того, через нього діти можуть набрати зайву вагу. За словами дослідників, сік містить занадто багато цукру і калорій. Навіть після року його кількість в раціоні дітей слід обмежувати. Так, дітям у віці від 1 року до 3 років не варто давати більше 4 унцій соку в день, передає The Hindustan Times. Read more »

23 Май 2017 - Новини    Комментарии отключены

Instagram робить людей одержимими здоровим харчуванням

Попередні дослідження показали, що користувачі соціальних мереж схильні до порівняння себе з іншими людьми, депресії, виникненню проблем з образом тіла і харчуванням. Тепер співробітники Університетського коледжу Лондона знайшли зв’язок між використанням соціальної мережі Instagram і нервової орторексії – харчовим розладом, що характеризується нав’язливим прагненням до правильного харчування, пише Zee News. Read more »

22 Май 2017 - Новини    Комментарии отключены

У звичних продуктах знайдені речовини, що викликають недоумство

Доктор Стівен Гандріх, кардіолог з Каліфорнії, не радить споживати багато томатів, картоплі та огірків. Як передає The Hindustan Times, в цих овочах міститься білок, що викликає хворобу Альцгеймера. Лікар виявив зв’язок між втратою пам’яті і білками лектинами. Їх можна також знайти в цільних злаках, сої, перці, пророщених злаках, молочних продуктах. Read more »

22 Май 2017 - Новини    Комментарии отключены

Щоб зачати здорову дитину, чоловікові слід стежити за рівнем вітаміну D

Якщо у чоловіка в молодості було в організмі в достатній кількості вітаміну D, значить, у нього є всі шанси стати батьком здорових дітей, пише The Daily Mail з посиланням на Університетський коледж Дубліна. Вчені виявили прямий зв’язок між вагою, ростом дитини у віці п’яти років і концентрацією вітаміну у батька ще до того, як він завів сім’ю. Read more »

22 Май 2017 - Новини    Комментарии отключены

Паперові гроші – джерело небезпечних бактерій, попереджають лікарі

Як показали дослідження, паперові гроші створюють ідеальні умови для розмноження бактерій, з яких більше третини провокують інфекції, пише The Daily Mail. На багатьох банкнотах навіть знаходили смертоносні штами E. coli, що викликають важке харчове отруєння. Був і штам бактерій, що викликають холеру. Read more »

22 Май 2017 - Новини    Комментарии отключены

Холера активно захоплює Ємен і загрожує всьому регіону

Всесвітня організація охорони здоров’я (ВООЗ) випустила попередження щодо стрімко розвиваючогося спалаху холери. Як зазначає Xinhua, в Ємені фіксується зростання випадків зараження. Причому, показники настільки високі, що медики вже кажуть про рекорди. Read more »

Страниц:12