Архив Июль, 2017
29 Июль 2017 - Новини    Комментарии отключены

Експерти порахували повні курси антибіотиків зайвими і небезпечними

Мало хто знає, як саме слід приймати антибіотики. Прийнято вважати, що не можна припиняти лікування раніше рекомендованого, незважаючи на поліпшення стану, відзначає ТАСС. Про це йдеться і в рекомендаціях Всесвітньої організації охорони здоров’я. Але співробітники Медичної школи Брайтона і Сассекса стверджують зворотне. Read more »

29 Июль 2017 - Новини    Комментарии отключены

«Суперклей» – революція в сучасній хірургії

Гарвардський університет представив унікальну речовину, яка може прилипати практично до будь-яких поверхонь, в тому числі до вологих, передає «Велика країна». Ця речовина дозволило створити революційний медичний клей, що рятує від необхідності зашивати рани. Read more »

18 Июль 2017 - Новини    Комментарии отключены

Всесвітня організація охорони здоров’я (ВООЗ) просить більше грошей на свою роботу

Згідно з даними «Ремедіум», ВООЗ поставила собі за мету знизити світову смертність до 2030 року, але для цього потрібно збільшити щорічні інвестиції до 371 мільярдів доларів (це 58 долари з кожної людини). Поки ж обсяг фінансових вкладень складає 134 мільярди доларів на рік. Read more »

17 Июль 2017 - Новини    Комментарии отключены

Американські вірусологи збираються повністю знищити небезпечних москітів

Фахівці почали активну боротьбу з москітами-переносниками небезпечного вірусу Зика. Як передає «3DNews», в американському місті Фресно компанія Verily Life Sciences початку запуск особливих москітів, заражених бактеріями. Відомо, що в даному регіоні часто зустрічаються москіти Aedes aegypti. Даний вид москітів переносить лихоманку Денге, жовту лихоманку, віруси Чикунгунья, Зика, а також багатьох тропічних інфекційних захворювань. Read more »

17 Июль 2017 - Новини    Комментарии отключены

Замінник цукру виявився потужним антибіотичним засобом

Стевія – популярний замінник цукру. І є підстави вважати, що йому під силу вилікувати хворобу Лайма (небезпечне захворювання, що передається кліщами), передає The Daily Mail. Доктор Єва Сапі з Університету Нью-Гейвен встановила: стевія бореться з бактеріями Borrelia burgdorferi, що викликають це захворювання. Цей цукрозамінник працює краще, ніж звичайні антибіотики. Read more »

12 Июль 2017 - Новини    Комментарии отключены

Дефіцит заліза підвищує ризик виникнення проблем з серцем

Попередні дослідження показали, що ймовірність розвитку серцево-судинних захворювань може залежати від рівня заліза в організмі. Однак вчені отримували суперечливі результати, намагаючись довести наявність прямого зв’язку. Виявляється, важливу роль відіграє генетичний фактор, передає UPI.com. Read more »

12 Июль 2017 - Новини    Комментарии отключены

Полуниця здатна запобігти віковим когнітивні порушення

Співробітники Солковского інституту встановили, що фізетін (з’єднання з полуниці) захищав старіючих мишей від когнітивних порушень і запалення. У гризунів, які отримували фізетін, погіршилися когнітивні функції, а також підвищилися рівні стресу і запалення, повідомляє The Daily Mail. Read more »

11 Июль 2017 - Новини    Комментарии отключены

Існуючі ліки здатні перемогти небезпечні інфекції

Вчені стверджують: для лікування вірусних і бактеріальних інфекцій потрібно використовувати існуючі препарати окремо або в комбінації з іншими ліками. Це буде набагато ефективніше, ніж розробка нових методів лікування, повідомляє Deccan Chronicle. Read more »

11 Июль 2017 - Новини    Комментарии отключены

Всього одна ніч без сну збільшує ризик хвороби Альцгеймера

Після однієї безсонної ночі в спинномозковій рідині на 10% підвищується рівень бета-амілоїдного білка, пов’язаного з деменцією. Це показав експеримент, проведений в Медичній школі Вашингтонського університету. У ньому взяли участь 17 здорових добровольців у віці від 35 до 65 років. Учасники не страждали від хронічних розладів сну і когнітивних порушень, пише The Daily Mail. Read more »

11 Июль 2017 - Новини    Комментарии отключены

Протималярійний засіб може захистити плід від вірусу Зіка

Дослідники з Медичної школи Вашингтонського університету з’ясували: протималярійний препарат гидроксихлорохин ефективно блокує передачу в вірусу Зика плоду. Тобто, він запобігає негативним наслідкам зараження. Даний препарат можна застосовувати при вагітності для лікування малярії, передає UPI.com. Read more »

Страниц:123