Архив Август, 2017
16 Август 2017 - Новини    Комментарии отключены

Вчені визначили, що молекула цукру допоможе виявляти рак на ранній стадії

Так, фахівці з Вюрцбургского університету імені Юліуса і Максиміліана синтезували складну молекулу цукру, здатну зв’язуватися з білком гелактін-1, який знаходиться в пухлині. Read more »

15 Август 2017 - Новини    Комментарии отключены

Відкриття: мати погану роботу небезпечніше, ніж бути безробітним

У людей з низькооплачуваною або стресовіою роботою ризик виникнення проблем зі здоров’ям вище в порівнянні з тими, хто взагалі не працює. До такого висновку прийшли вчені з Манчестерського університету. Фахівці проаналізували дані більше 1000 чоловік у віці від 35 до 75 років. У 2009-2010 роках учасники були безробітними, розповідає Zee News. Read more »

14 Август 2017 - Новини    Комментарии отключены

Домашні тварини не зміцнюють здоров’я дітей, показало дослідження

Вчені не раз повідомляли про користь домашніх тварин для дітей. Наприклад, дослідження, проведене в Університеті Альберти, показало, що наявність домашніх тварин в будинку зменшувало ризик алергії і ожиріння у дітей. Але дослідники з корпорації RAND не знайшли статистично значущого зв’язку між наявністю домашніх тварин і міцним здоров’ям у дітей. Read more »

13 Август 2017 - Новини    Комментарии отключены

Низький рівень цукру при народженні призводить до негативних наслідків для мозку

Вчені з Університету Окленда встановили, що новонароджені з низьким рівнем глюкози в крові в майбутньому мінімум в 2-3 рази частіше мали проблеми з плануванням, пам’яттю, увагою, рішенням завдань і зорово-моторною координацією. Інтелект дітей через знижений рівень цукру в крові не страждав, повідомляє UPI.com. Read more »

13 Август 2017 - Новини    Комментарии отключены

Несподіване відкриття: харчові розлади і злочини пов’язані

Вчені проаналізували дані майже 960000 жінок. Фахівці виявили, що учасниць з розладами харчової поведінки частіше судили за крадіжки та інші злочини. Так, в крадіжках звинувачували 12% жінок з анорексією, 18% учасниць з булімією і всього 5% жінок без харчових розладів, розповідає The Hindustan Times. Read more »

Страниц:123