Архив Сентябрь, 2017
27 Сентябрь 2017 - Новини    Комментарии отключены

Повертається вага після дієти? Вчені знайшли метод боротьби з цією проблемою

Для багатьох чоловіків і жінок актуальна проблема повернення втраченої ваги після дієти і схуднення. Щоб позбутися від цього ефекту, вчені придумали новий спосіб. Детальніше про нього розповімо в статті. Read more »

26 Сентябрь 2017 - Новини    Комментарии отключены

На думку американських вчених, мед – найкорисніший продукт

Всього однієї ложки меду при щоденному споживанні досить, щоб значно поправити здоров’я. Мед має властивості потужного антиоксиданту і допомагає тілу позбутися від токсинів. Read more »

25 Сентябрь 2017 - Новини    Комментарии отключены

Пити з пляшки може бути небезпечно для здоров’я

Багато людей люблять пити з пляшки. Це просто і зручно, але в той же час може бути небезпечно для людського здоров’я. Чим питво з пляшки загрожує людям, розповіли зарубіжні експерти. Read more »

25 Сентябрь 2017 - Новини    Комментарии отключены

Губна помада може бути небезпечна для людини

Багато представниць прекрасної статі використовують губну помаду, щоб стати красивіше. Однак у такої краси є зворотна сторона медалі – це хворі зуби. Вчені заявили, що губна помада може сприяти утворенню карієсу. Детальніше – в нашій статті. Read more »

19 Сентябрь 2017 - Новини    Комментарии отключены

Суперкомп’ютер підкаже, кому загрожує хвороба Альцгеймера

Вчені Університету Барі (Італія) створили систему штучного інтелекту, здатну максимально точно виявити ознаки хвороби Альцгеймера майже за 10 років до прояву клінічних симптомів, передає The Indian Express. Read more »

Страниц:12