Архив Ноябрь, 2017
28 Ноябрь 2017 - Новини    Комментарии отключены

Вчені створили штучний м’яз

Група англійських і американських експертів створила штучний трикомпонентний м’яз, який може управлятися рідинами, стисливими при негативному тиску.

Read more »

28 Ноябрь 2017 - Новини    Комментарии отключены

Знайдена зв’язок між кліматом і характером людини

Дослідження в цій галузі провели психологb=и з Китаю і Америки, що працюють в Пекінському університеті. Вони з’ясували, що температура, яка оточує людину може бути ключовим фактором, який впливає на риси особистості.

Read more »

28 Ноябрь 2017 - Новини    Комментарии отключены

Жирна їжа шкодить не тільки здоров’ю, але і клімату

Жирна їжа негативно позначається на стані здоров’я людей. Здебільшого вона здатна провокувати ожиріння. Втім, не тільки цим вона загрожує світу. У тому числі приготування жирних страв може привести до погіршення кліматичних умов. Глобально, чи не так?

Read more »

21 Ноябрь 2017 - Новини    Комментарии отключены

Названо несподівані причини втрати зору

Офтальмологи з Медичного центру Монтефіоре в Нью-Йорку заявили про те, що з втратою зору найчастіше (в 75% випадків) стикаються жінки, і назвали несподівані фактори, що призводять до глаукоми. Одним з таких, на їхню думку, є ультрафіолет. Read more »

16 Ноябрь 2017 - Новини    Комментарии отключены

Годинники Apple Watch допомагають діагностувати гіпертонію

Вчені з’ясували, що при правильних алгоритмах машинного навчання пульсометр і крокомір в годиннику Apple Watch здатні з високою точністю передбачати проблеми з підвищеним тиском і інші симптоми серцевої недостатності. Про це повідомляє портал Wired.
Read more »

14 Ноябрь 2017 - Новини    Комментарии отключены

Ця дієта допоможе вам продовжити життя

Харчування є важливим фактором при підтримці здоров’я організму. У тому числі воно може продовжити людське життя. Яка дієта є найефективнішою в даних питаннях, розповімо в матеріалі.

Read more »

7 Ноябрь 2017 - Новини    Комментарии отключены

Визначити вагітність можна за допомогою розумного браслета

Визначення вагітності не такий вже складний процес, проте експерти раз у раз норовлять оновити можливості і створити більш зручні засоби для цього. Тепер замість стандартного тесту на вагітність можна використовувати розумний браслет.

Read more »

7 Ноябрь 2017 - Новини    Комментарии отключены

Вчені зрозуміли, звідки беруться нав’язливі думки

Кожна людина час від часу накручує себе: в голові крутяться одні і ті ж нав’язливі думки, які не дають спокою. Звідки ж вони беруться? Відповідь на це питання шукали британські вчені.

Read more »