Архив Февраль, 2018
27 Февраль 2018 - Новини    Комментарии отключены

Старіння мозку може початися вже в молодості

Журнал Scientific Reports опублікував дані, отримані в новому дослідженні міжнародної групи вчених з Польщі та Великобританії і стосуються проблеми когнітивного старіння. Ці дані йдуть врозріз з більш ранніми теоріями про природу старіючого мозку – дослідники зробили висновок, що старіння мозку настає набагато раніше, ніж вважалося.

Read more »

20 Февраль 2018 - Новини    Комментарии отключены

Знайдений простий спосіб поліпшити роботу мозку і пам’ять

Поліпшити функції гіпокампа – зони головного мозку, відповідальної за якість пам’яті людини і її здатність до навчання, – як з’ясувалося, можна досить просто. Вчені з Університету Брігама Янга в США встановили, що для цього треба робити регулярні пробіжки.

Read more »

20 Февраль 2018 - Новини    Комментарии отключены

Шизофренія вгадується ще в дитинстві

Група вчених з Великобританії зробила висновок про те, що зниження когнітивних здібностей в ранньому дитинстві може бути симптомом майбутніх психотичних розладів, зокрема, шизофренії. До цих пір вважалося, що шизофренія не проявляє себе в дитинстві – критичним часом для неї є підлітковий вік. Read more »

20 Февраль 2018 - Новини    Комментарии отключены

Турист з Британії помер в лікарні Єгипту через брак грошей на лікування

Британський турист помер в лікарні популярного серед росіян єгипетського курорту Хургада через те, що йому не вистачило грошей на лікування. Лікарі відключили пацієнта від апаратів штучної життєдіяльності, і той помер через відмову нирок.

Read more »

Страниц:123