Архив Март, 2018
27 Март 2018 - Новини    Комментарии отключены

Виявлено незвичайний спосіб знімати біль

Міжнародна група вчених з Франції і Ізраїлю підтвердила в ході експерименту то, що дотик коханої людини здатний вгамовувати біль. Раніше з боку науки вже звучала думка про те, що такі дотики можуть блокувати больовий сигнал, але дослідники повинні були перевірити ще раз його і зрозуміти, чому так відбувається. Read more »

27 Март 2018 - Новини    Комментарии отключены

Великобританії загрожує повальний мор через нової пандемії грипу

Наступна пандемія грипу може вбити до одного мільйона жителів Великобританії і інфікувати 43 млн. Вчені попереджають, що розвиток цього сценарію практично є неминучим. Read more »

27 Март 2018 - Новини    Комментарии отключены

Вчені: сліди наркотиків є на руках кожного десятого

Журнал Clinical Chemistry розповів про знахідку британських наркологів Університету Суррея, які встановили: на пальцях кожного десятого людини в розвинених країнах світу можна виявити сліди кокаїну і героїну, хоча більшість з цього кількість людей ніколи їх не вживали. Read more »

27 Март 2018 - Новини    Комментарии отключены

Вчені назвали міфами популярні уявлення про мозок

Завдяки сучасним дослідженням стали відомі деякі нові відомості про роботу мозку людини, пише «Розумний журнал». Отримані вченими дані спростовують багато сталих і «народні» теорії про можливості та особливості головного мозку. Read more »

Страниц:123