Архив Июнь, 2018
26 Июнь 2018 - Новини    Комментарии отключены

Гени інтелекту підтверджують: розум – це спадкове

Міжнародна команда вчених провела масштабне дослідження і виявила 1016 генів, що впливають на когнітивні здібності людини. З цих пов’язаних з інтелектом генів 939 раніше були невідомі науці. Їх виявлення робить спадкові основи когнітивної діяльності більш зрозумілими для фахівців. Read more »

26 Июнь 2018 - Новини    Комментарии отключены

Інсулінові таблетки для діабетиків

У США вперше були розроблені інсулінові таблетки, призначені для стабілізації рівня цукру в крові людям, що страждають від діабету. Автори унікального препарату – вчені з Гарварду і університету Каліфорнії в Санта-Барбарі, про їхню роботу докладно розповідається в журналі PNAS. Read more »

26 Июнь 2018 - Новини    Комментарии отключены

Вилікувати діабет може допомогти кофеїн

Кофеїн може використовуватися в лікуванні діабету, – про це заявили автори нової наукової роботи, вчені зі Швейцарії та Франції. Результати їх дослідження опубліковані в журналі Nature Communication. Read more »

19 Июнь 2018 - Новини    Комментарии отключены

Короткий вказівний палець у дітей. Що це означає?

Австрійські вчені з Віденського університету зробили незвичайну заяву про те, що діти з більш короткими вказівними пальцями частіше виявляються схильними до проявів егоїзму і власництва. Read more »

19 Июнь 2018 - Новини    Комментарии отключены

Виміряна токсичність сучасних протипухлинних медпрепаратів

Наукові співробітники НіТУ «МИСиС» за сприяння вітчизняних і зарубіжних фахівців розробили методику по вимірюванню токсичності сучасних протипухлинних медпрепаратів, в створенні яких використовуються магнітні наночастинки. Керував дослідженням вчений Олександр Єрофєєв. Read more »

5 Июнь 2018 - Новини    Комментарии отключены

Створено штучну кісткову тканину, що імітує функції біологічної

Швейцарські вчені отримали штучну кісткову тканину з ефектом імітації функцій біологічної. Вона допоможе подолати безліч вважаються сьогодні смертельними захворювань крові. Read more »

Страниц:12