Архив Июль, 2018
26 Июль 2018 - Новини    Комментарии отключены

Жінки помирають після інфаркту вдвічі частіше за чоловіків

Після лікування інфаркту міокарда жінки помирають в два рази частіше в порівнянні з чоловіками, про що свідчать дані австралійських вчених з університету Сіднея. При цьому у чоловіків інфаркт міокарда зустрічається частіше, ніж у жінок. Read more »

26 Июль 2018 - Новини    Комментарии отключены

Далекосхідні гриби підходять для лікування раку

Російські вчені з Далекосхідного федерального університету відділення РАН спільно з медиками з Університету Лозанни (Швейцарія) провели дослідження, в ході якого були виявлені кілька видів далекосхідних грибів, які можна використовувати в лікуванні раку. Результати їх роботи опублікував журнал Oncotarget. Read more »

26 Июль 2018 - Новини    Комментарии отключены

Все погане запам’ятовується уві сні

Американські вчені з Гарвардського університету (США) заявили про те, що відбуваються з людиною протягом дня події закріплюються в його пам’яті під час сну. При цьому негативна інформація запам’ятовується сильніше. Read more »

19 Июль 2018 - Новини    Комментарии отключены

Нікотин в будь-якій формі повинен бути заборонений вагітним

Використання електронних сигарет або нікотинових пластирів під час вагітності збільшує наступний ризик синдрому раптової дитячої смерті. Дослідження показало чергову небезпеку нікотину для організму вагітних та їх дітей. Read more »

19 Июль 2018 - Новини    Комментарии отключены

У дитячому харчуванні ховається підвищений цукор

У дитячих сніданках у вигляді пластівців міститься занадто багато цукру, що показали перевірки, здійснені фахівцями в Європі. При цьому інформації про зміст цукру на упаковці немає. Read more »

17 Июль 2018 - Новини    Комментарии отключены

Найважчі рани на тілі тепер можна лікувати світлом

Лікарі успішно використовують світлову терапію для лікування хронічних ран на кшталт виразок і пролежнів. Ця методика може виявитися більш цінною альтернативою, ніж всі сучасні лікарські препарати. Read more »

Страниц:12