Архив Сентябрь, 2018
27 Сентябрь 2018 - Новини    Комментарии отключены

Хірург не вважає видалення здорової нирки серйозною помилкою

Цей хірург стверджує, що не зробив нічого поганого, коли помилково видалив здорову нирку жінці замість надниркової залози. Тепер постраждала подала судовий позов через лікарську помилку. Read more »

18 Сентябрь 2018 - Новини    Комментарии отключены

Всім, хто боїться уколів від грипу, запропонують пластир

Забудьте про щеплення проти грипу у вигляді уколів! Вчені розробили вакцину відразу проти кількох штамів неприємної хвороби, яку можна використовувати самостійно у вигляді пластиру. Read more »

12 Сентябрь 2018 - Новини    Комментарии отключены

Нові ліки від грипу виліковують за один день

Престижне наукове видання The New England Journal of Medicine опублікувало на своїх сторінках доповідь про випробування нового препарату балоксавір марбоксіл, призначеного для боротьби з грипом. Вчені заявили, що використання даного ліки скорочує тривалість симптомів грипу приблизно на одну добу, причому для цього достатньо взяти тільки одну таблетку. Read more »

4 Сентябрь 2018 - Новини    Комментарии отключены

Ризик розвитку деменції можна передбачити за 10 років вперед

Canadian Medical Association Journal опублікував на своїх сторінках висновки вчених з Данії, згідно з якими пацієнтів з високим ризиком розвитку деменції можна виявляти задовго до появи її перших очевидних симптомів. Зокрема, заявили автори нової роботи, облік таких параметрів як вік, стать і відмінності в гені APOE людини дозволяє оцінювати ризик виникнення невиліковного захворювання протягом 10 років. Read more »

4 Сентябрь 2018 - Новини    Комментарии отключены

У ліках від тиску знайшли канцерогени

Санітарне управління США поставило під питання безпеку цілого класу ліків проти підвищеного артеріального тиску. У них можуть міститися хімічні речовини, що викликають рак. Read more »