Хочете бути здоровими і привабливими – готуйте сухофрукти самі. А заощадити час в їх приготуванні Вам допоможе сушарка для овочів і фруктів виробництва відомої компанії Hydraflow Industries Limited.
Ezidri – електросушарка для овочів і фруктів, грибів та ягід, лікарських трав та іншого. Сушарка легка, вагою не більше 5-ти кілограм і дуже компактна, так що навіть на маленькій кухні вона знайде своє місце. Подбайте про здоров’я своєї родини – використовуйте електросушарку для приготування овочів, фруктів, грибів, ягід і насолоджуйтеся смачними вітамінними заготовками. При приготуванні Ви можете регулювати температуру за допомогою терморегулятора від 35 до 65 градусів. Сушка Ezidri в базовій комплектації в залежності від моделі, складається з 4 або 5 лотків, 1 сіточки і 1 піддону. Голий лоток використовують для сушки фруктів, овочів, грибів, ягід. Для більш дрібних продуктів і лікарських трав на нього ставлять спеціальну сіточку.

Апарати для автоматичного фруктів і овочів легка в експлуатації: вимийте продукти, поріжте, розкладіть на піддони і включайте. Спеціальна система циркуляції потоку нагрітого повітря і постійний контроль температури, дозволяють рівномірно висушити продукти. Електросушарка фруктів зробить процес сушіння швидким і економічним за витратами електроенергії.

Можна доукомплектувати лотки і збільшувати продуктивність. Залежно від моделі Ви можете поставити максимум 30 літаків одночасно.

Скільки часу буде потрібно на сушку фруктів, овочів, грибів?Все залежить від того скільки в продукті води. За 6 годин Ви зможете висушити гриби, а для фруктів (смородина, вишня, виноград) потрібно приблизно 24 години. Не турбуйтеся, в керівництві користувача – зазначено скільки часу сушити фрукти, овочі, лікарські трави і т. Д.

Також електросушарка фруктів допоможе Вам приготувати смачну ароматну пастилу з абрикоса, або з чогось іншого. Електросушарка овочів дозволить зробити заготовки для випічки, супів, гасіння і приготування італійських страв.

Універсальна сушарка для овочів і фруктів представлена ​​в трьох моделях: Ultra, Snackmaker, Classic. Відповідно ціна, потужність і комплектація цих сушок Ezidri різна. Зв’яжіться з нами і ми підкажемо на якому варіанті Вам найкраще зупиниться.

Чим електросушарка фруктів і овочів краще природного сушіння?- просто робити заготовки з будь-яких продуктів

- сушарка красива і компактна

- прекрасно впишеться в інтер’єр Вашої кухні

- овочі і фрукти зберігають вітаміни, а лікарські трави свої властивості

- є можливість доукомплектування всім необхідним: лотки, піддони, сітки