Модні тенденції щодо оформлення квартир поступово змінюються. Радянські квартири з великою кількістю килимів, красиво і просто оформлених люстр і торшерів, витонченого розпису на шафах поступово відходять на другий план, поступаючись місцем сучасному дизайну. Ви можете ознайомитися з варіантами оформлення квартир на сторінках сайту https://polyakova.biz/ua/.

Крок перший: планування

Плануючи ремонт в квартирі, варто, в першу чергу, робити ставку на особисті переваги. Грамотно підібраний інтер’єр, що милує око, практичні і комфортні меблі на довгі роки забезпечать вам зручність і позитивний настрій.

Крок другий: матеріали

Натуральні матеріали, з яких будуть виконані ваші кімнати (обробка і самі меблі) завжди будуть в тренді. Актуальність природних матеріалів пов’язана з тим, що вони практично не викликають алергії, підходять як для оформлення дитячої кімнати, так і будь-якої іншої. Популярною сировиною є:

• деревина;

• камінь;

• метал;

• бетон і так далі.

Елементи декору з природного дерева здатні створити в квартирі відчуття гармонії і тепла. Колір покриття може бути обраний самостійно, адже підібрати відповідний тон не складно. Ви можете звернутися до дизайнерів за допомогою, вони зможуть запропонувати вам найбільш приємну палітру кольорів. Металеві елементи стануть прекрасними помічниками в оформленні кухонь – декорування стільниці або кухонної шафи хромованими деталями додасть приміщенню елегантності і особливого шарму.

Крок третій: освітлення

Світлі та просторі кімнати подобаються кожному, адже вони створюють особливе відчуття свободи і безмежності. Переймаючись питанням про джерело світла, можна вибрати або установку стандартної люстри в центрі кімнати, або зупинитися на точкових світильниках на декількох рівнях. Особливо важлива наявність великої кількості світла на кухні – приготування їжі ввечері – звичайне тому підтвердження. Невеликі лампочки над робочою поверхнею і наявність основного джерела світла на стелі (невеликий світильник або точкове освітлення по всій стелі) стануть оптимальним рішенням для кожної господині.

На завершення – палітра кольорів

Для того, щоб кімнати вашої квартири виглядали спокійно і затишно, можна вибрати білий тон в якості основного. Меблі будь-яких тонів і фактур будуть прекрасно гармоніювати з білим покриттям стін і стелі. Додатковими кольорами можуть стати сірий і чорний, або сірий і дерев’яне покриття – ламінат, декоративний столик, дерев’яні контури ліжка або шафи прекрасно підійдуть як доповнення оформлення. Однак, будьте уважні – наявність білого кольору має на увазі не більш, ніж два додаткових кольори. Надлишок додаткових тонів позбавить приміщення гармонії. Для більш сміливих власників житла можна запропонувати доповнити палітру яскравим кольором, залишивши в якості основного білий, розбавлений дерев’яними поверхнями.