Чоловічий кулон – надзвичайно цікава і неординарна прикраса, що надає образу особливої завершеності. Тому цей аксесуар дуже індивідуальний, він повинен нести для вас якийсь зміст і відображати вашу особистість.

Які бувають чоловічі кулони

Давні традиції

Чоловіки прикрашали себе найрізноманітнішими кулонами, талісманами, оберегами чи медальйонами ще з прадавніх часів. Ікла тварин або кісточки на шиї показували силу чоловіка, його досягнення, а отже – поважний статус у суспільстві.

Подібні прикраси, правда не зі справжніх кісток, ви можете знайти і нині. Вони говорять про силу людини, її амбіційність, цілеспрямованість. Вони вдало комбінуються із будь-яким стилем, додають образу легкої суворості.

Источник фото: in-dee.ru

Медальйони

Медальйони теж беруть початок із давнини. Вони були атрибутом знатних осіб, зазвичай їх робили масивними і прикрашали дорогоцінними каменями.

Зараз така прикраса, як медальйон, суттєво видозмінена. Це можуть бути медальйони «із подвійним дном», всередині яких може бути щось важливе для вас (фото родини, вигравіювана молитва, іконка). Це також «солдатські» медальйони – лаконічні, суворі, з мінімальним декором.

Такі прикраси можуть бути як лаконічними, так і мати яскравий декор. Якщо ви обираєте лаконічний варіант, то він вдало пасуватиме із будь-яким стилем, як казуальним, так і діловим.

Антикварна тематика

Дуже цікаво на багатьох чоловіках дивляться кулони, що нагадують давні мотиви. Це можуть бути й оберегові талісмани, і кулончики у вигляді меча, і цікаві сплетіння у стилі середньовічної готики.

Така тематика лаконічно підкреслює елегантність і, водночас, хоробрість, правильність, чесність – риси ідеального лицаря.

Такі підвіски цікаво дивляться практично з будь-яким стилем. Великих вибір таких чоловічих кулонів – від виробника Lionsheart.

Підвіски-трансформери

Якщо хочете по-особливому підкреслити оригінальність і любов до всього незвичайного, зверніть увагу на кулони-трансформери. Адже доволі цікаво виходить, коли прямокутний виріб трансформується у форму серця. Такі підвіски часто актуальні як парні, адже є можливість скласти серце із двох половинок.

Що слід знати про релігійні підвіски

Багато хто з нас надає перевагу православним чи католицьким хрестикам як прикрасі, а також іконкам. Такі підвіски особливі – у них вкладений глибокий зміст. Але тут важливу роль грає ваше ставлення до цього: чи ви хочете, аби хрестик був сокровенним, чи ви не плануєте його ховати під одягом.

Якщо не плануєте, то слід придивитися до широкого вибору цікавих і оригінальних рішень у ювелірних крамницях. Тільки не купуйте великі масивні хрести, якщо ви не священик.