Подагричний артрит є однією з розповсюджених патологій у пацієнтів старшого та похилого віку. На щастя, подагра лікується досить просто. Секрет дізнайтесь на сайті.

Швидке та дієве здолання артриту!

Подагричний артрит є однією з розповсюджених патологій у пацієнтів старшого та похилого віку. Це захворювання призводить до обмеження рухливості в суглобах, викликає больові відчуття і в цілому погіршує якість життя людини. До подагри більше схильні чоловіки. У жінок ця хвороба зустрічається дуже рідко. Факторами розвитку подагричного артриту є спадковість, зловживання алкоголем, прийом в їжу великої кількості м’ясних, копчених і бобових продуктів. Головна особливість подагри – це нападоподібний перебіг хвороби. Напади частіше виникають у нічний час доби і супроводжуються гострим болем в суглобі (як правило, уражається суглоб великого пальця ноги), який не знімається анальгетиками. При прогресуванні захворювання уражається все більша кількість дрібних суглобів, напади подовжуються, а больовий синдром стає більш вираженим. На щастя, подагра лікується досить просто. Одним з кращих препаратів для терапії даного захворювання є Аденурік. Що це за медикамент, як він діє і чи є у нього побічні реакції? Інфориація тут.

Як відбувається дія?

Активним компонентом лікарського засобу Аденурік є фебуксостат. Ця речовина відноситься до групи ферментів, які пригнічують утворення сечової кислоти, підвищення рівня якої і є основою для розвитку подагричного артриту. Препарат Аденурік знижує активність особливої ​​речовини (ксантиноксидази), яке бере участь в утворенні сечової кислоти. Завдяки такому ефекту, після застосування даного медикаменту знижується рівень сечової кислоти в крові і, відповідно, її накопичення в суглобах. Аденурік починає діяти вже після першого застосування, однак для досягнення стабільного результату ліки необхідно приймати тривалий час. Також в комплексній терапії подагри пацієнтам призначають інші препарати (болезаспокійливі, протизапальні та ін.). Крім цього, лікарі рекомендують хворим нормалізувати свій раціон, зменшити споживання м’ясних і бобових продуктів, відмовитися від алкоголю і вести активний спосіб життя.

Чи бувають побічні ефекти?

Аденурік – один з небагатьох препаратів, який рідко викликає побічні ефекти. Вигідно придбати його можна на сайті. Частими небажаними реакціями при прийомі цього медикаменту є: зниження апетиту, збільшення маси тіла, головний біль, порушення сну, розлади статевого потягу, нудота, діарея та ін. Однак, варто зазначити, що вищевказані побічні симптоми виникають переважно у пацієнтів з групи протипоказань до використання Аденуріка (наприклад, при алергії на компоненти препарату). Самостійно лікувати виникаючі небажані явища лікарі не рекомендують, оскільки самолікування дуже часто призводить до тяжких наслідків і ускладнень.