18 Декабрь 2016 - Калорійність продуктів    Комментарии отключены

Калорійність бубликів та їх користь

Сучасний істинний ласун старовинний бублик би не оцінив. Це їжа воїнів і торговців, які «бублили», тобто йшли в призначене місце довго і наполегливо. Раніше більше все пішки, так на конях покривали простір. Ось їм в дорогу і робили хліб такий, який довго не псувався, був поживним і зручним при транспортуванні на собі.

Готувався він з борошна з перетертим кмином і кропом. Так що на смак цей хліб був гіркуватим. «Є доля, що бублик їсти», записана така приказка в книзі в словнику В. Даля. Зараз і зрозуміти важко, про що мова, а колись сенс її не потрібно було нікому додатково розкривати.

Сучасний бублик звичайно не рівня старовинним, але він зберіг і привабливість, і поживність, і насиченість вітамінами з мікроелементами.

Калорійність бубликів

Калорійність бублика становить 336 ккал на 100 грам продукту.

Склад і корисні властивості бублика

Як і у всякому хлібі, бублик в своєму складі містить багато білків, вуглеводів і жирів. І саме в таких пропорціях, як і потрібно людському організму: 2: 5: 1.

У ньому наявність майже всієї гами вітамінів і мікроелементів. Навіть перерахувати важко – А, В1, В2, В3, В4, В7, В12, Е, D, легше сказати, що в ньому лише вітаміну К замало. І мікроелементами він насичений: Fe, Mg, Mn, Cu.

До того ж мікрофлора, яка мешкає в наших шлунках і дружня нам, дуже любить бублики. Вона їх швидко переробляє до того стану, що організм людини найкращим чином засвоїв. Тільки потрібно чаєм або сухим вином бублики запивати, щоб перистальтика кишечника працювала справно.

А так, їжте бублики на здоров’я, тільки не переїдайте.

Комментарии закрыты.