19 Декабрь 2016 - Калорійність продуктів    Комментарии отключены

Калорійність гематогену та його користь

Батончик гематогену незвичайно корисний і поживний. Ця біологічно активна добавка відома ще з радянських часів, багатьом дітям давали його замість шоколаду, і це було улюбленим ласощами для них.

Виготовляють його з сухої крові рогатої худоби, також туди можуть додаватися різні інгредієнти, такі як: згущене молоко і навіть мед.

Калорійність гематогену

Калорійність гематогену становить 354 ккал на 100 грам продукту.

Склад і корисні властивості гематогену

У чому користь гематогену? Так як в ньому багато заліза, пов’язаного з білком, то воно дуже добре засвоюється організмом. Тому він корисний при недокрів’ї та анемії, це основна функція та призначення. Гематоген сприяє поліпшенню травлення, сприятливо впливає на зір і органи дихання.

Дуже корисний для дітей і підлітків, тобто, для зростаючих організмів, а також і для літніх, допомагає їм набиратися сил, покращує зір, відновлює після різних захворювань, операцій. Рекомендується призначати його і при хворобах шлунка, а також при лікуванні різних порушень зору.

Загалом, гематоген добре застосовується при різних захворюваннях у дітей, використовується як для профілактики, так і після хвороби в відновлювальних цілях.

Комментарии закрыты.