31 Май 2015 - Калорійність продуктів    Комментарии отключены

Калорійність горілки

Горілкою називається спиртний напій, водно-спиртовий розчин, який не має кольору, вираженого запаху і смаку. За міцністю даний напій буває різним, в основному, відсоток міцності варіюється від 40 до 50%. Мінеральні речовини, які є основними в складі горілки – натрій, кальцій, калій.

Якщо ви думаєте, що у складі горілки міститься тільки спирт розведений водою, ви помиляєтеся. Крім вищевказаних двох компонентів в напої присутня невелика кількість вищих спиртів і сивушних масел.

Горілка не містить в собі ніяких корисних організму мікроелементів, органічних речовин і білків, однак її користь від цього не стає менше.

Даний спиртний напій володіє яскраво вираженими дезинфікуючими властивостями. Вона нерідко використовується для обробки різних ран в умовах побуту. Крім того, вона володіє жарознижуючими і протизапальними властивостями. І в медичних цілях рекомендується зберігати в домашній аптечці трохи горілки. Також горілку можна вважати протишоковим засобом, вживають її і для зниження відчуття болю.

Етиловий спирт, який є основою цього напою – і є єдиною протиотрутою при отруєнні організму метиловим спиртом.

Горілка має властивості, що знижують високий рівень холестерину в складі крові. Але це не означає, що слід зловживати напоєм, в лікувальних цілях його вживають на добу не більше 30 грам. Протипоказана горілка при вживанні лікарських препаратів.

Вживати горілку, на відміну від натуральних вин, рекомендується тільки у свята і в невеликій кількості.

Калорійність горілки

Калорії, ккал: 235
Білки, г: 0.0
Жири, г: 0.0
Вуглеводи, г: 0.1

Комментарии закрыты.