8 Февраль 2019 - Новини    Комментарии отключены

Американські вчені з’ясували, що релігійні люди щасливіші атеїстів

Вчені з США на основі проведених досліджень з’ясували, що релігійні люди набагато щасливіші атеїстів.

Американські дослідники виявили, що релігійні люди щасливіші атеїстів, проте не обов’язково здорові з точки зору фізичних показників, повідомляє Daily Mail,

Експерти розділили учасників дослідження на три категорії: активно-релігійних, людей які регулярно відвідують церкву, які відвідують службу час від часу, а також атеїстів – людей, які не ототожнюють себе з будь-якою релігією.

За даними опитування всіх добровольців, 36% активно віруючих американців описали себе як «дуже щасливі», в порівнянні з іншими групами. В іншому прикладі 45% активно релігійних жителів Австралії сказали, що вони найчастіше переживають почуття задоволення життям, в порівнянні з 32% австралійських атеїстів.

Вчені відзначають, що немає країни, в якій віруючі люди менш щасливі. Крім того, як розповіли експерти, такі громадяни найчастіше ведуть здоровий спосіб життя і менше зловживають шкідливими звичками. На думку американських вчених, отримані результати показують позитивно вплив релігійного участі.

Окрема наукова робота, яка була опублікована восени 2018 року, показала, що релігія може допомогти знизити почуття самотності. Висновок зроблений з трьох окремих досліджень за участю майже 20 тисяч осіб. Як вважають фахівці, почуття зв’язку з Богом може допомогти деяким людям знайти мету в житті.

Комментарии закрыты.