5 Май 2018 - Новини    Комментарии отключены

Більше 90% жителів планети дихають брудним повітрям

90% населення нашої планети вдихають небезпечний рівень забрудненого повітря. За оцінками Всесвітньої організації охорони здоров’я, ці викиди безпосередньо викликають до 7 млн ​​смертей щорічно.

Всесвітня організація охорони здоров’я опублікувала звіт, в якому йдеться про те, що більше 90% жителів нашої планети дихають брудним повітрям. Такі результати оцінки змісту тонких частинок в атмосфері майже 110 країн. Ці мікроскопічні частинки невидимі для ока людини, однак вони можуть глибоко проникати в легені, викликаючи хвороби серця і рак. ВООЗ повідомляє, що з подібними проблемами стикаються на всіх кінцях нашої планети, але найбільш неблагополучною ситуація є в найбідніших країнах в Південно-Східній Азії, Північній Африці та на Близькому Сході.

За оцінками експертів ВООЗ, забруднення повітря відповідають не менш ніж за 7 млн ​​смертей щорічно, тому влада країн повинні вживати більш помітні зусилля для того, щоб впоратися з цією ситуацією. Відзначимо, що на більшій частині території Росії, якщо вірити карті забруднень повітря ВООЗ, ситуація більш ніж благополучно, проте найбільш густонаселені міста страждають від забруднень атмосфери. Самими основними джерелами шкідливих викидів в повітря є промислові підприємства, сільськогосподарські ферми і громадський транспорт, а також електростанції, які працюють на кам’яному вугіллі.

За оцінкою вчених, більше 90% жителів нашої планети вдихають забруднене повітря, що представляє небезпеку для їхнього здоров’я. В першу чергу, брудне повітря провокує астму, емфізему та інші захворювання легенів, включаючи рак. Доведено зв’язок шкідливих викидів з раком, хворобами серця і загальним скороченням тривалості життя людини.

Комментарии закрыты.