25 Март 2017 - Новини    Комментарии отключены

Боязнь технічних новинок призводить до неприємних наслідків, кажуть психологи

Технофоби – люди, які бояться роботів, штучного інтелекту і нових технологій в принципі. Вчені з Університету Бейлор виявили дивну особливість таких людей. Виявляється, вони часто бояться втратити роботу і страждають від тривожних розладів, пише India Today. Як показало обстеження, більше третини осіб більше боялися автоматизації робочого процесу і втрати роботи, ніж відмови коханої, виголошення промови на публіці і агресії в свою сторону.

Тобто люди по суті просто боялися втратити роботу через роботів. А не секрет, що відсутність відчуття безпеки на роботі негативно відбивається на психіці, стан серця і взагалі підвищує показники смертності. Нещодавно ж було встановлено: найбільше технологій бояться жінки, особи з більш скромною освітою і етнічно не віднесені до європейців.

В рамках дослідження групу добровольців запитували про фобії тривоги, режимі сну, нездатність розслабитися, дратівливості. Виявилося, технофоби в три рази частіше боялися звільнення і майже в три рази частіше демонстрували страх не мати достатньо грошей в майбутньому. Також ймовірність того, що така людина не зможе стримати свої хвилювання, була підвищена на 95%. А відчуття того, що має статися щось жахливе, відвідувало технофобів на 76% частіше за інших.

Комментарии закрыты.