30 Март 2019 - Новини    Комментарии отключены

Британські вчені допомогли людям з аутизмом побороти їх фобії

Британські дослідники використовували технології віртуальної реальності для позбавлення дорослих з аутизмом від їх фобій.


Восьми добровольцям потрібно було взяти участь в лякаючою для них ситуації, представленої в VR-кімнаті. В результаті п’ятеро з них через кілька місяців впоралися з ситуацією і в реальності.

Для учасників склали сценарії для VR-кімнати. Там не потрібно було використовувати шолом віртуальної реальності, картинка проектувалася на стіни в приміщенні. До того ж учасників супроводжували батьки або друзі для моральної підтримки.

Терапія включала в себе бесіду з фахівцем про характер фобії і чотири двадцятихвилинні сесії у віртуальній реальності. Через шість тижнів фахівці опитали учасників на предмет їх фобії. Реакція на об’єкт страху покращилася у п’яти учасників з восьми.

Дослідження показало, що технології віртуальної реальності можуть допомогти людям з аутизмом. Але спочатку цю методику потрібно випробувати на більшій кількості людей. Адже крім фобій заважати людям з розладами аутистичного спектру можуть і складності з розумінням емоцій оточуючих людей.

Комментарии закрыты.