20 Январь 2017 - Новини    Комментарии отключены

Будь-яка їжа підвищує ризик діабету у огрядних людей

Дослідники з Університету Базеля з’ясували: дієта не може врятувати дорослих з надмірною вагою від діабету 2-го типу. Вживання будь-якої їжі призводить до підвищення рівня інсуліну у цих людей. У струнких такої проблеми немає, повідомляє The Daily Mail.

З їжею людина отримує не тільки поживні речовини, але і бактерії. Тобто, у організму одночасно з’являються два завдання. Він повинен розподіляти отриману глюкозу і боротися з бактеріями. Така багатозадачність викликає запалення, і кишечник наповнюється імунними клітинами – макрофагами.

Щоб виконувати свою функцію, макрофаги виробляють необхідну кількість протизапальних цитокінів IL1-бета. А вони впливають на виробництво інсуліну, що регулює рівень цукру в крові. Але у людей з надмірною вагою концентрація глюкози в крові підвищена. Відповідно, процес порушується.

При високому рівні цукру виробляється багато IL-1бета і багато інсуліну (більше, ніж необхідно). Через перевантаження клітини, що продукують інсулін, починають гинути, і організму стає складніше одночасно регулювати рівень цукру в крові і контролювати імунну систему. Все це відбувається при вживанні не тільки солодкого, але і будь-яких інших продуктів.

Комментарии закрыты.