23 Май 2018 - Новини    Комментарии отключены

Через супербактерій навіть видалення зубів буде смертельно небезпечним

Так звані супербактеріі можуть зробити навіть самі звичайні медичні процедури смертельними. З таким попередженням виступили експерти з Великобританії.

Через розвиток резистентних до антибіотиків бактерій в лікарнях скоро не зможуть безпечно проводити кесарів розтин і операції на кульшових суглобах, як вважають в Великобританії. Місцеве міністерство охорони здоров’я вже виділило додатково 30 млн фунтів на пошук нових методів боротьби з подібними бактеріями за допомогою передових ліків і засобів діагностики. На думку керівництва органів охорони здоров’я країни, якщо сучасна медицина нічого не зможе досягти в цьому питанні, то наші діти і внуки будуть повністю беззахисними перед бактеріями, які сьогодні не становлять серйозної небезпеки для здоров’я.

МедікФорум нагадує, що пошук нових антибіотиків називають життєво важливим у справі боротьби з резистентними інфекціями, які щороку вбивають по 700 000 чоловік в різних країнах світу. За оцінками експертів, якщо ситуацію не змінити, то до 2050 року кількість смертей зросте до 10 млн. У Великобританії інвестиції в справу пошуку нових методів боротьби з бактеріями виробляються не тільки з боку влади, а й від різних філантропів.

В цілому, з 2014 року на ці потреби було виділено 615 млн фунтів, які витратили на дослідження, спостереження і розвиток нових технологій, включаючи передові антибіотики. Влада сподівається, що на допомогу людству прийде ера роботів, штучного інтелекту та медицини, заснованої на геномі.

Комментарии закрыты.