6 Октябрь 2017 - Новини    Комментарии отключены

Цукрозамінники можуть нашкодити вам

Тим, хто мріє схуднути, рекомендують використовувати замість натурального цукру різні добавки, наприклад, цукрозамінники. Про шкоду останніх вже не раз заявлялося. Нещодавно вчені з’ясували, яким ще негативним якістю володіє ця добавка.

Дослідженням в даній області займалися наукові фахівці з Діабетичного центру Джослін, який розташований в Сполучених Штатах Америки. Виявилося, що замінники цукру дійсно неймовірно небезпечні для людини. За словами дієтологів, вживання подібних добавок може привести до того, що у людини навпаки буде утворюватися зайва вага, а також виникне дефіцит інсуліну. Про результати проведеної наукової роботи повідомляється в одному з профільних журналів.

Експеримент був проведений на лабораторних мишах. Усіх тварин розділили на дві категорії, кожній з яких давали різну воду. У гризунів з однієї групи була в раціоні звичайна їжа і вода з натуральним цукром, а другий – жирна їжа і питво з фруктозою. Виявилося, що у учасників з другої групи почалися проблеми з обміном речовин і утворилося ожиріння. Також у них виявилася резистентність до інсуліну. А ось у мишей з першої групи не було таких проблем.

Вчені заявили, що не слід прописувати самому собі цукрозамінники. Необхідно обов’язково консультуватися з фахівцем, якщо ви вирішили щось змінити в своєму раціоні, тим більше споживати такі небезпечні добавки.

Комментарии закрыты.