26 Июль 2018 - Новини    Комментарии отключены

Далекосхідні гриби підходять для лікування раку

Російські вчені з Далекосхідного федерального університету відділення РАН спільно з медиками з Університету Лозанни (Швейцарія) провели дослідження, в ході якого були виявлені кілька видів далекосхідних грибів, які можна використовувати в лікуванні раку. Результати їх роботи опублікував журнал Oncotarget.

Дослідники повідомили, при яких видах раку можуть використовуватися далекосхідні гриби

«Потенційні мішені – саркома, лейкемія, рак прямої і товстої кишки, рак шлунка, рак печінки, карцинома товстої кишки», – повідомили в Далекосхідному федеральному університеті.

На думку вчених, чотири види грибів можуть використовуватися в створенні низькотоксичні ліків від раку, – це Fomitopsis pinicola, Hericium erinaceus, Inonotus obliquus і Trametes versicolor, підтвердивши свою здатність ефективно впливати на злоякісні пухлинні клітини. Всі ці гриби широко використовуються в восточноазиатской народній медицині.

Фахівці вважають, що гриби ще можуть приховувати в собі безліч властивостей, корисних не тільки для застосування в онкології.

«До 90% видів ніколи не вивчалися на предмет їх протимікробну і протипухлинної активності. Існує безліч видів грибів, які містять хімічні сполуки, здатні перемагати рак », – висловився у зв’язку з цим директор центру геномної і регенеративної медицини Школи біомедицини ДВФУ Олександр Каганський.

Чотири роки тому фахівці Університету Тафтса виявили в складі різних видів грибів дендритні клітини, що стимулюють виробництво Т-лімфоцитів в крові людини, які допомагають організму захищатися від розвитку раку. Вчені тоді провели експеримент за участю хворіють на рак грудей жінок, яких попросили регулярно вживати печериці. Згодом виявилося, що у жінок, які постійно їли гриби, сповільнилося зростання пухлини.

Також експериментально підтвердили свої антиракові властивості гриби рейши, використовувані в китайській і корейській традиційній медицині. У цих грибах була виявлена ​​молекула, переважна зростання ракових клітин.

Комментарии закрыты.