5 Июнь 2018 - Новини    Комментарии отключены

Діабет закликають визнати хворобою бідних

Журнал PLOS ONE опублікував дані, отримані канадськими вченими і свідчать про те, що підвищений ризик розвитку діабету 2-го типу тісно корелює з можливістю людей дозволяти собі регулярне харчування здоровими продуктами. Дослідники вважають, що потрібно чесно визнавати зв’язок хвороб з неухильно зростаючим відсутністю продовольчої безпеки людей в силу їх бідності.

«У людей, які не можуть дозволити собі регулярно харчуватися або споживати здорову їжу, більш ніж в два рази збільшується ризик розвитку діабету 2-го типу. Необхідність харчуватися більш дешевими, висококалорійними продуктами сприяє збільшенню ваги і ризику виникнення хронічних захворювань», – заявили, зокрема, автори публікації, співробітники школи громадської охорони здоров’я Далла Лана при Університеті Торонто.

Ці фахівці проаналізували дані національного обстеження стану здоров’я, що увібрали в себе інформацію за майже 12 років спостережень за чоловіками і жінками старше 18 років. Цей аналіз показав, що відсутність продовольчої безпеки в сім’ї (тобто, неможливість придбання здорових високоякісних продуктів) підвищувало ризик розвитку діабету в 2,4 рази, а при обліку ожиріння цей ризик зростав ще в 2 рази.

Дослідники відзначають, що люди, які живуть в бідних кварталах, не мають такого орієнтира, як безпека в харчуванні – вони споживають більше продуктів з низькою харчовою цінністю, є для них більш доступними. Саме часте споживання фаст-фуду і перероблених харчових продуктів виявляється для них серйозним фактором появи ожиріння, діабету 2-го типу, високого рівня холестерину в крові.

Експерти в області харчування рекомендують для підтримки здоров’я регулярно вживати свіжі фрукти і овочі, знежирене молоко, нежирне м’ясо і продукти з низьким вмістом натрію. Вчені вважають, що покупка «правильних» продуктів повинна надаватися субсидія владою – це допоможе запобігти стрімке зростання захворюваності на діабет 2-го типу і ожиріння, яке спостерігається сьогодні. В іншому випадку нестача здорового продовольства все частіше буде відчуватися як значна соціальна і медична проблема.

Комментарии закрыты.