16 Декабрь 2016 - Новини    Комментарии отключены

Дієтична газована вода викликає звірячий апетит

Низькокалорійні газовані напої, заявлені виробником як дієтичні – Diet Coke, Sprite Zero і інші – не сприяють втраті ваги, тому що збільшують апетит.

Про це, як повідомляє Daily Mail, група вчених під керівництвом доктора Сью Лін Ті з сінгапурського агентства з науки, технологій та досліджень пишуть у своїй статті для журналу International Journal of Obesity.

Як відомо, «дієтичність» газованої води полягає у використанні цукрозамінників та інших менш калорійних підсолоджувачів. Однак учасники експерименту, яким на день дозволялося вживати 500 мл газованої води «без калорій», просто компенсували їх різницю зі звичайним, що не є дієтичним, напоєм, збільшуючи свою порцію їжі. Причому, як виявилося, результат не залежить від типу використовуваного цукрозамінника.

Виявилося, що піддослідні поглинали на обід на 80 калорій більше, так як через низьку калорійність газованої води вони все ще відчували голод. З іншого боку, непрямим ефектом для схуднення є зниження рівня цукру в крові при вживанні газованих напоїв з безкалорійний підсолоджувачами.

Комментарии закрыты.