13 Июль 2019 - Новини    Комментарии отключены

Дієтолог назвала працюючі і фіктивні добавки для зниження ваги

Спеціаліст з Великобританії розповів, що існують чинні і фіктивні добавки для зниження ваги. За його словами, якщо покупець покладається на розрекламованість препарату – він робить величезну помилку.


За інформацією видання The Sun, перед покупкою добавок для зниження ваги необхідно детально вивчити їх склад.

Наприклад, один з наглядових органів в Сполучених Штатах оштрафував корпорацію Amazon майже на 13 мільйонів доларів через фальшиві оглядів для добавок, які допомагають зменшити вагу.

Дієтолог Еллі ізоміл рекомендує відмовитися від різних «блокаторів жиру», оскільки вживання таких препаратів тільки завдасть шкоди здоров’ю людини.

За словами експерта, в порівнянні зелений чай набагато корисніше зеленої кави. Крім того, вченим поки не вдалося довести корисні властивості останнього через недостатню кількість проведених досліджень.

Малинові кетони вважаються результативним засобом в розщепленні жиру і збільшення рівня адипонектину, який регулює обмін речовин в організмі. У реальності, працездатність складу є сумнівною, відзначають фахівці.

До цього списку можна додати кон’югованих лінолеву кислоту і гарцинію камбоджійську, позитивні сторони яких зрівнюються побічними ефектами.

Комментарии закрыты.