26 Август 2019 - Новини    Комментарии отключены

Дієтолог розповів, вважається чи шаурма здоровим харчуванням

Підходити до вибору цієї страви слід обережно.


Проблема ожиріння – одна з найактуальніших в сфері охорони здоров’я. За останніми даними проблеми з надлишковою вагою є у 14% чоловіків і 26% жінок в країні. При цьому з кожним роком їх кількість продовжує зростати, так як раціон рясніє жиром і в ньому бракує білка.

На думку експертів, якщо немає часу на повноцінний прийом їжі, то з собою можна захопити для перекусу кисломолочні продукти без цукру, несолодкі овочі та фрукти. Але для багатьох городян більш простим варіантом стає перекус в мережі ресторанів швидкого харчування або покупка шаурми.

Як розповів РІА Новини лікар-дієтолог, подібні обіди можуть вважатися корисними. Так, в шаурме є все, що необхідно організму: м’ясо, овочі і некалорійні соуси. Однак вибирати її все ж слід обережно, так як виробники нерідко намагаються додати в неї якомога більше олії.

Крім того, на краях шаурми тісто, як правило, закручується без начинки, тому ніякої користі не несе. Дієтолог радить любителям цієї страви просто викидати початок і кінчик і з’їдати тільки основну частину, в якій є білки, вуглеводи і клітковина.

«Якщо співробітники миють руки, то це прекрасна їжа на ходу», – зазначив обкладинці.

Він також додав, що якщо шаурму без масла знайти не вдалося, то можна забігти в фаст-фуд ресторан і знайти щось корисне, наприклад, страви з курки або овочевий салат.

Комментарии закрыты.