26 Август 2019 - Новини    Комментарии отключены

Дієтолог: В день без шкоди для здоров’я можна з’їсти чотири цукерки

Норму солодощів і кондитерських виробів необхідно розраховувати на 40 грамів цукру в день, що менше схваленої ВООЗ норми.


За словами нутриціології, клінічного психолога-дієтолога, члена Національної асоціації клінічного харчування Анни Івашкевич, в 10 грамах цукру міститься 40 кілокалорій, що становить приблизно одну порцію солодкого, і в день допустимо з’їсти чотири такі порції.

10 грамів цукру містяться в двох чайних ложках цукру, в половині столової ложки меду, 20 грамів цукру – в трьох-чотирьох чайних ложках варення, 5-10 грамів цукру – в печиві, вафлях, солодких сухариках, халву, кукурудзяних паличках, 10 грамів цукру присутні в шоколаді або цукерках, 10-15 грамів цукру міститься в булочках, тістечок, пиріжках і інший солодкої випічки, а в сирних сирках – 10-15 грамів.

Івашкевич зазначила, що одна порція – це одне печиво вагою 10 грамів, цукерка (10 г), шматочок торта (10-15 г), кулька морозива (20 г). У день без шкоди для здоров’я можна з’їсти чотири цукерки або чотири кульки морозива.

Також дієтолог додала, що в норму ВООЗ потрібно включити фрукти з високим глікемічним індексом, такі, як банан, виноград, манго і сухофрукти. За словами Івашкевич, зазначені плоди, як і цукерки, швидко піднімають рівень цукру в крові.

Крім того, експерт підкреслила, що перед вживанням продуктів необхідно вивчити етикетку зі складом і звернути увагу на місце розташування цукру в списку інгредієнтів: чим ближче він до початку переліку, тим більше його вміст у продукті.

Комментарии закрыты.