16 Октябрь 2018 - Новини    Комментарии отключены

Дієтологи назвали три продукти для поліпшення якості сну

Неповноцінне харчування може привести до серйозних проблем зі здоров’ям, включаючи ожиріння і хвороби серцево-судинної системи. Проблему можна вирішити, включивши в раціон три продукти.

Амінокислота триптофан сприяє виробленню мелатоніну, який є регулятором добових ритмів організму. Крім даної біологічно активної добавки експерти радять вживати фрукти, банани, тофу. Щоб краще засвоїла амінокислота триптофан потрібно їсти картоплю і рис, що сприяють виділенню інсуліну. Завдяки цьому зменшується концентрація більших амінокислот, що дозволяє триптофану надходити в головний мозок.

Для хорошого сну потрібно вживати вітамін В6, який контролює кількість мелатоніну і сприяє нормалізації рівня гемоглобіну. Однак лікарі рекомендують враховувати дозування цього вітаміну і стежити, щоб вона не перевищувала більше 10 міліграм щодня. Для цього необхідно їсти овочі, соєві боби і яйця.

Також не меншу роль в нормалізації сну грає кальцій. Він зміцнює кістковий апарат і упорядковує центральну нервову систему. Медики радять урізноманітнити раціон харчування листовими овочами, молочною продукцією і великою кількістю горіхів.

Комментарии закрыты.