21 Май 2018 - Новини    Комментарии отключены

Експерти назвали продукти, що викликають головний біль

Молоко, шоколад, вино і багато інших продуктів є смертельно небезпечними.
Якщо вживати ці продукти у великій кількості, людина може опинитися в лікарні з різними діагнозами, починаючи від ожиріння, закінчуючи серйозними проблемами з судинами, повідомляє портал Germania.one.

Молочний шоколад збільшує вміст цукру в крові. Через нетривалий час після вживання шоколадки рівень цукру різко падає, що провокує головні болі.

В якості альтернативи фахівці рекомендують чорний шоколад і фрукти, за винятком бананів, які містять тимін, що провокує головний біль.

У складі червоного вина є таніни, гістамін і сульфіти, які виникають в ході його ферментації. Вони викликають больові відчуття в області голови. Рекомендується замінити червоне вино білим.

Молочні продукти містять білки і тирамін, до якого деякі люди чутливі. Їм краще вибирати вершки, йогурт і натуральне молоко.

Експерти радять відмовитися від страв швидкого приготування, таких як супи в пакетах, і фастфуду, так в їх складі багато солі, жирів і консервантів.

Головні болі можуть виникати після вживання ковбасних виробів. Вони містять нітрати, які додають для збільшення терміну зберігання продукту. Кращий аналог ковбаси – свіже м’ясо.

Комментарии закрыты.