21 Январь 2019 - Новини    Комментарии отключены

Експерти назвали сім неочевидних ознак недосипу

Вчені запевняють, що людина, сплячий менше 7-8 годин щодня, і при цьому не відчуває видимих ​​наслідків, все одно набуває їх в комплексі.

Виріс апетит є першою ознакою. Мало відпочиваючи, організм перестає виробляти достатню кількість лептину – гормону, який відповідає за відчуття насичення.

Набір ваги – ще одна ознака недосипу. Недолік сну призводить до уповільнення метаболізму, в результаті чого людина набирає 1-2 кілограми на місяць.

Дратівливість, що виявляється при найменшому приводі, також є наслідком недосипання.

При нестачі сну людина стає забудькуватим. Це відбувається через те, що для оптимізації роботи нервової системи організм змушений «пожертвувати» чимось.

Вчені вважають, що поява синців також є ознакою недосипу. Недостача сну може уповільнити моторику людини, в результаті він стає незграбним і стикається з різними предметами.

Шостим ознакою, на думку експертів, вважається підвищення плаксивості. У разі частих перепадів настрою людині потрібно збільшити нічний відпочинок.

Крім того, при недосип погіршується гострота зору. Якщо людина мало спить, очні м’язи не відновлюються повністю, що призводить до появи відчуття димки.

Комментарии закрыты.