29 Май 2018 - Новини    Комментарии отключены

Експерти стурбовані через підсолоджені молочні продукти

Виробники стали додавати в питні продукти все більше цукрів.

Австрійський інститут Sipcan опублікував щорічне дослідження за змістом цукру в понад 1100 молочних продуктах з торгової мережі. За висновками експертів, більшість представлених в австрійській торгівлі молочних продуктів, призначених для пиття або споживання за допомогою ложки, є занадто солодкими, щоб бути здоровими. Про це повідомляє преса.

У порівнянні з минулими роками виробники продуктів харчування додають все більше цукрів і підсолоджувачів. Споживання такої їжі підвищує ризик надмірної ваги, цукрового діабету та інших «хвороб цивілізації», які все більше стають лихом для Людства. У той час, коли число людей (і навіть дітей) з ожиріння стрімко зростає, така тенденція в поведінці виробників молочних продуктів є недоречною – заявляє президент Австрійського діабетичного товариства (? DG) Олександра Каутцкі-Віллер.

Ферментовані молочні продукти за своєю суттю повинні містити менше цукрів і покращувати обмін речовин. Однак на практиці через безвідповідальні дії бізнесу вони приносять більше шкоди організму, ніж користі.

Комментарии закрыты.