25 Май 2017 - Новини    Комментарии отключены

Експерти закликають користуватися мікрохвильовими печами без страху

Мікрохвильові печі оточені десятками міфів. Багато з них кажуть, що мікрохвильовка надзвичайно небезпечна для людини. Хтось вважає, що вона просто робить продукти «порожніми», позбавляючи ті всіх поживних речовин. Але, як зазначає «RSUTE», це далеко від дійсності.

Основна претензія до мікрохвильовки – випромінювання. Багато хто вважає, що це випромінювання небезпечно. Але вчені довели: небезпечного випромінювання в печі немає і людині його не варто боятися. Другий міф: можна перебувати поруч з працюючою мікрохвильовкою. Насправді, випромінювання мікрохвильовки має слабку проникаючу здатність і його може затримати навіть тонкий лист металу. Єдиний варіант витоку – через відкриті дверцята. На щастя, все сучасні печі автоматично відключаються при відкритих дверцятах.

Третій міф: мікрохвильовка робить їжу шкідливою для людини. Але дослідники стверджують, що процес нагрівання продукту в СВЧ-печі майже такий же, як при варінні або смаженні. За фактом продукти втрачають більше корисних властивостей, скоріше, при традиційному способі термічної обробки. Суть в тому, що в мікрохвильовці їжа готується в рази швидше, а багато корисних речовин розкладаються саме при тривалій обробці. Приклад – вітаміни В1, В2, В12 і фолієва кислота. До того ж, в мікрохвильовці не утворюються шкідливі канцерогени, на відміну від смаження.

Комментарии закрыты.