9 Май 2018 - Новини    Комментарии отключены

Фахівці запропонували новий аналіз для визначення болю за кольором крові

Наукові співробітники Університету Аделаїди в Австралії запропонували новий метод визначення рівня хронічних болів по відтінку крові. Спеціальний спектральний аналіз дозволить ідентифікувати больові симптоми у людей, нездатних повідомити про свої відчуття, наприклад, у немовлят і людей похилого віку, які страждають деменцією, а також у тварин.

Дослідникам з Австралії вдалося виявити в крові людей, які страждають від хронічних больових симптомів, молекулярні перетворення в імунних клітинах. Дані біомаркери проявляються під час аналізу гіперспектральних зображення і допомагають фахівцям точно визначати ступінь прояву болю, а також правильно призначати терапію і розраховувати відповідну дозу знеболювальних препаратів. На думку авторів наукової роботи, притупляти больові прояви необхідно не впливом лікарськими засобами на нервову систему, а шляхом стимуляції периферійної імунної, розробляючи для цього відповідні медикаменти.

За допомогою нового гіперспектральних тесту, який отримав назву «painHS», медики зможуть обчислювати біль по відтінку крові і розділяти її в залежності від особливостей, що виявляються по ходу аналізу, на хронічну або гостру. Визначення кольору молекул імунних клітин, надасть можливість ученим визначати рівень і тривалість страждань пацієнта, який не здатний самостійно поділитися своїми відчуттями. Крім того, тест «painHS» цілком підходить для застосування у ветеринарній медицині.

Аналіз крові зможе показати з високою точністю рівень болю тварин, що дозволить лікарям поліпшити методику їх лікування.

Новий метод діагностики больових синдромів, запропонований австралійськими біологами, може бути впроваджений в широке клінічне застосування через 18 місяців. На даному етапі аналіз «painHS», обчислюється біль за кольором, проходить тестування, але вже зараз показує високі результати.

Комментарии закрыты.