7 Декабрь 2016 - Новини    Комментарии отключены

Фахівці з’ясували, які фактори сприяють ранньому старінню мозку

Курці, які зловживають алкоголем, частіше страждають від раннього старіння мозку, ніж ті, хто не курить. Поєднання активного хронічного паління і алкогольної залежності пов’язано з виникненням проблем з пам’яттю, вирішенням проблем і швидкістю мислення, прийшли до висновку фахівці в ході клінічних та експериментальних досліджень групи людей у ​​віці від 26 -71 року.

Учасники дослідження були поділені на шість груп. До першої увійшли ті, хто ніколи не курив і не мав проблем зі здоров’ям, у другу – ті, хто протягом місяця перед початком дослідження не вживав алкоголю, в третю – люди, які хотіли вилікуватися від алкоголізму, в четверту – ті, хто вживав алкоголь, але ніколи не курив, в п’яту – алкоголіки, які кинули курити і в шосту – курці з алкогольною залежністю.

Після цього команда дослідників під керівництвом Тімоті Дураццо порівняла стан всіх добровольців за такими показниками, як ефективність когнітивних функцій, виконавчі функції, дрібну моторику, пам’ять, здатність до навчання, робочу пам’ять.

В результаті з’ясувалося, що вікові зміни в мозку активних курців, які зловживали спиртним, відзначалися набагато більш чітко, в порівнянні з когнітивними функціями тих, хто ніколи не курив.

Комментарии закрыты.