23 Январь 2018 - Новини    Комментарии отключены

Генетики відкрили, як можна продовжити собі молодість

Генетики стверджують, що більшість людей здатні впливати на своє тіло і не дозволяти йому старіти. Вчені поділилися рекомендаціями щодо того, як можна «розтягнути» свою молодість, відтермінувавши наступ старіння.

Щоб довше виглядати і відчувати себе молодше, необхідно докласти зусиль, наводиться думка фахівців. Генетики нагадали, що старіння пов’язане зі скороченням в розмірі тіломірів. Ряд наукових досліджень показали, що тіломіри швидше зменшуються, активуючи процеси старості, у людей, які похмуро оцінюють життя, які страждають від незадоволеності своїм становищем.

«Відмовтеся від почуття безвиході. Багатьом буває періодично важко вибратися зі стресової ситуації, що відбирає сили, гарний настрій, сенс в житті. В такому стані ситуація може здатися безвихідній, але насправді, рішення є завжди, і тільки від вас залежить, як швидко ви його знайдете », – висловилися дослідники.

Також, на думку вчених, потрібно намагатися мати грошові заощадження – більше заробляти, або грамотно витрачати і заощаджувати. Спостереження свідчать про те, що у забезпечених людей рівень кортизолу (гормону стресу) в крові низький, а тіломіри довгі.

Крім цього, вкрай важливо спілкуватися. В ідеалі – мати кращого друга протягом життя. Наявні наукові дані говорять про те, що люди, що зберігають довгу дружбу, а також шлюб на довгі роки, відрізняються більш повільним процесом укорочення тіломірів на хромосомах.

Комментарии закрыты.