6 Май 2018 - Новини    Комментарии отключены

Гіпноз визнаний переконливим методом альтернативної медицини

Французький фахівець, який багато років вивчав ефективність гіпнозу, професор Даніель Бонту розповів про те, чому гіпноз є багатообіцяючою і серйозною лікувальною практикою.

У публікації видання Le Parisien Даніель Бонту висловив думку про те, що гіпноз недооцінений як засіб терапії. У 2013 році Бонту виступив з доповіддю в Національній академії медицини, в якому наводилися зібрані ним дані, що свідчать про ефективність гіпнозу в справі лікування пацієнтів. З тих пір експерт зібрав ще більше доказів на підтримку цієї теорії.

«Гіпноз є відмінний методом додаткової терапії, який, на відміну від гомеопатії, голковколювання, мезотерапії і іншого, має найпереконливіші результати, засновані на найбільш прозорих наукових фактах», – заявив Бонту.

Спеціаліст зауважив, що чутливість до дії гіпнозу – це суто індивідуальний чинник. За словами Бонту, почасти він пов’язаний з генетикою. За його даними, сприйнятливістю до лікування гіпнозом може володіти приблизно 15% всієї земної населення.

Експерт висловився про те, що гіпноз не стільки лікує, скільки полегшує життя пацієнтів. Але в цій справі важливо знайти грамотного висококваліфікованого фахівця – лікаря, психолога або психіатра, які практикують гіпноз. Хороший спеціаліст по гіпнотерапії може допомогти впоратися з цілим рядом проблем.

«Способів застосування гіпнозу досить багато. Найбільш популярним є гіпноз для анестезії, а також для купірування хронічних болів. Також спосіб може підійти і для лікування мігрені, позбавлення від тривожності і розладів сну, можна навіть кинути курити», – розповів Даніель Бонту.

Комментарии закрыты.