13 Февраль 2017 - Новини    Комментарии отключены

Горіхи, бобові та капуста допомагають набрати м’язову масу

Дослідники з Університету Массачусетсу встановили: бобові, горіхи, соя і кучерява капуста впливають на силу м’язів так само, як м’ясо. Крім того, білки з продуктів рослинного походження знижують ризик смерті з будь-яких причин. Вчені проаналізували дані про раціон харчування 2986 осіб, передає Deccan Chronicle.

82% добровольців отримували рекомендовану добову норму білка. Вивчивши раціон учасників, фахівці виділили 6 моделей харчування (фастфуд і жирні молочні продукти, риба, червоне м’ясо, курка, молочні продукти з низьким вмістом жиру і бобові). Також вчені оцінили м’язову масу, силу і щільність кісткової тканини добровольців.

Дослідження показало: у учасників, що споживали найбільше білка, показники м’язової маси і сили чотириголового м’яза стегна виявилися найвищими. Найбільша кількість білка на 70 кілограмів становила 126 грамів, а найменша – 52 грами. Модель харчування не впливала на результати. Тобто, білок з бобових був так само корисний, як білок з червоного м’яса. Крім того, споживання рослинного білка зменшувало ймовірність смерті від серцево-судинних захворювань на 12%, а смерті з будь-яких причин – на 10%.

Комментарии закрыты.