23 Январь 2018 - Новини    Комментарии отключены

Грип змушує людину бути більш комунікабельною

Американські вчені з Державного Університету в Нью-Палцем зробили незвичайний висновок про природу грипу. Вони заявили, що вірус грипу, який прагне впливати на більшу кількість людей, спонукає хворого людини активно розширювати свої соціальні контакти.

Грип здатний управляти нервовою системою людини, а також впливати на її товариськість, переконані вчені. На думку науковців, «захопивши владу» в нервовій системі людини, що заразилася, вірус грипу діє так, що людина прагне якомога частіше спілкуватися зі знайомими.

На користь такої версії говорять дані спостережень про пацієнтів, які зробили щеплення від грипу восени. Вчені знали точну дату зараження і змогли простежити за поведінкою добровольців. Крім цього учасники експерименту фіксували число людей, з якими вони щодня спілкувалися. Виявилося, що в перші дні захворювання кількість їх контактів в кілька разів перевищувала показники предвакціонного періоду.

«Такий процес відбувається через необхідність інфекції потрапляти в інший організм і розвиватися там. Чим в більшу кількість тіл він проникне, тим швидше репліцируєтся», – висловилися в зв’язку з цим автори проекту.

Комментарии закрыты.