8 Октябрь 2018 - Новини    Комментарии отключены

Імунологи розповіли, як захиститися від застуди

За словами фахівців, превентивні заходи відомі вже давно, але людина згадує про них лише після того, як підхопив вірус.
Лікарі нагадали, що всі правила прості у виконанні і не потребують будь-яких матеріальних витрат.

Так, одне з правил, яке захистить людину від застуди, говорить, що не слід переохолоджувати ніс. Пов’язано це з тим, що при зниженні температури циркуляція крові сповільнюється, і в ніс перестають надходити в потрібному кількості захисні клітини. Це вкрай важливо, тому що вірус передається повітряно-крапельним шляхом.

Друге просте правило – уникати частих рукостискань. При цьому особливу увагу варто приділяти цьому питанню в тому випадку, якщо ви в рукавичках. Мікроорганізми на шкіру не потраплять, але людина може потім випадково почухати рукавичкою ніс, а значить, вірус все одно проникне в організм.

Крім того, за словами імунологів, запобігти захворюванню на грип можна стираючи одяг гарячій воді (вище 40 градусів), вживаючи в їжу більше фруктів (солодощі також знижують імунітет), використовуючи мило замість вологих серветок і антисептиків, а також заповнюючи дефіцит вітаміну D.

Слід дотримуватися і правило «двох рядів»: сідає в громадському транспорті або столових/кінотеатрах від людини з грипом на відстані двох рядів.

Захиститися від грипу можна помірними заняттями спортом і повноцінним сном.

Комментарии закрыты.