17 Декабрь 2016 - Новини    Комментарии отключены

Калорійність українського борщу

Ця страва відома у всьому світі і по праву вважається дійсною перлиною української кухні. Історія виникнення борщу – в глибокому минулому. Відомо, що сама назва страви походить від старослов’янського назви буряка – б’рщь. На сьогоднішній день існує величезна кількість видів цієї страви – багато в чому рецепт видозмінювався залежно від регіону країни.

Калорійність українського борщу

Калорійність українського борщу становить, в середньому, всього 49 ккал на 100 грам продукту і залежить від інгредієнтів борщу.

Склад і корисні властивості українського борщу

Борщ – дивовижне джерело корисних речовин і вітамінів. Завдяки великій кількості використовуваних при його приготуванні овочів (в деяких областях в борщ кладуть до 12 видів) він містить практично все, що необхідно людині. Наприклад, буряк – один з обов’язкових компонентів справжнього українського борщу, дає людині магній, йод, клітковину і більшу частину вітамінів (групи В, С, Е, А). Користь від вживання борщу складно переоцінити – адже він завдяки ідеально підібраному складу не тільки заповнює запас всіх необхідних елементів, а й дарує неймовірне гастрономічне насолоду.

Український борщ в кулінарії

Борщ український неодмінно готується на м’ясному бульйоні. Найчастіше використовується жирна свинина, яловичина. У деяких областях борщ варять на бульйоні з м’яса птиці.

Подається борщ неодмінно зі свіжою сметаною. А прекрасно підкреслюють і доповнюють смак чудової і неймовірно смачної страви традиційні пампушки з часником. А відмінністю українського борщу від інших полягає ще і в тому, що в нього кладуть сало (шкварки, перетерті з часником).

Комментарии закрыты.